Rząd chce skutecznie opodatkować Google i Facebooka

Aż chce się napisać w jednym słowie: Powodzenia! :smiley:

1514672599590

Trzeba skądś wziąć pieniądze na 500+ i inne projekty którymi muszą kupić ciemny lud przed wyborami.

1 polubienie

Kiełbasa wyborcza z powietrza się nie bierze :smiley:

A ty pewnie sam w kolejce stoisz po 500+

Nie, mi zabierają coraz więcej pieniędzy żeby mieć na to 500+.

Powiedz ile ci zabierają miesięcznie że tak biedujesz? Ja jakoś nie zauważyłem że mi coś zabierają a jeśli to jest to ułamek sam nie mam dzieci ale chętnie się dołoże do tego.

Jak chcesz się dokładać, to wykładaj ze swojego portfela na dziecko sąsiadki, a nie zmuszaj do tego wszystkich.

1 polubienie

Może sprawdź, ile w ciągu ostatnich lat rządów wprowadzono nowych podatków, ile już istniejących podniesiono. Jeżeli tego nie widzisz, albo uważasz że jedno z drugim nie ma nic wspólnego, to już nie mój problem.

3 polubienia

A ile pieniędzy wczesniej wyprowadzono z Polski tego nie wiesz ja chulały mafie watowskie i płaciliśmy wtedy wszyscy tego już nie widzisz ale jak dali na dzieci 500+ to wielkie larum się podniosło juz wolę się dołożyć do tych dzieci.

Czy ja gdzieś napisałem, że popieram przekręty finansowe?

Tego nie napisałeś ale z rozmowy tak wynika.Pozdrawiam.

Z którego zdania tak wynika?

2 polubienia

Sorki ale to są brednie. Ja rozumiem, że propaganda PIS takie rzeczy cały czas powtarza więc ludzie w końcu w to wierzą. Jednak - jak się przyjrzeć dokładniej to jakoś nie ma wyroków skazujących wobec osób z poprzednich rządów. Ani za wyprowadzanie pieniędzy z Polski, ani za “chulanki mafi watowskich” (pisownia oryginalna).

Twarde fakty są jednak inne, zwiększenie wpływów VAT to obopólna zasługa i PO, i PIS…

1 polubienie

Spóźniłeś się z popcornem. Kolega się wystrzelał ze swojego jedynego argumentu zasłyszanego na wiecu :smiley:

Cholera :thinking:

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Dla mnie newsem dnia jest to, że wraz z nowymi dowodami osobistymi, z warstwą elektroniczną, obywatel dostanie do zapamiętania DWA numery pin. W tym jeden 6-cio cyfrowy…