Rzutnik + laptop

Nie mogę podłączyć rzutnika do laptopa (sprawdzałem na 2 różnych rzutnikach i kablach), mimo że przed wakacjami normalnie pracowałem z wieloma rzutnikami. Laptop po podłączeniu do rzutnika pozwal na pracę z ekranem wielokrotnym, ale żaden z rzutników nie wykrył mojego laptopa. W wakacje formatowałem komputer, czy nie zainstalowałem czegoś ponownie?, czy coś z ustawieniami źle zrobiłem?, czy po prostu jakiś prolem techniczny z gniazdem kablowym w moim komputerze?

Sterowniki wszystkie są?

Pewnie karta Intela. Ściągnij sterowniki, będziesz miał panel obsługi w tray’u (koło zegarka na pasku START). Tam będą opcje do przestawienia czy ma iść tylko z monitora, tylko z rzutnika, czy z jednego i drugiego jednocześnie.

Teraz siedze w szkole i mam pod soba linuxa ale z tego co pamiętam to w 7 po wcisnieciu okienka windowsa +p chyba wlacza sie projektor. lub kliknij prawm> rozdzielczosc ekranu , i tam zmien z 1 monitor na 2 czy jakos tak . tam gdzies jest opcja polacz z rzutnikiem . jak cos to pisz wroce do do,mu to zobacze na pc u brata