[S] Gigabyte GTX 650 Ti 1 GB GDDR 5 DX 11 Physx CUDA

Do kupienia jest karta graficzna Gigabyte GTX 650 Ti 1 GB GDDR 5. Obsługuje standardy Directx 11, OpenGL 4.3, PhysX, CUDA i inne. Obsługa do 4 monitorów. Karta jest dwuslotowa, ale jest niewielkich rozmiarów i pasuje do większości obudów. Wymaga jednej wtyczki zasilającej 6-pin oraz zasilacza 400 W. Mimo, że to nie najnowsza już konstrukcja nadal dobrze daje radę również z grami. Osobiście uruchomiłem na niej gry takie jak: FIFA 19, PES, NFS (wszystkie części), Wolfenstein (wszystkie części), Dawn of War i wiele innych tytułów. W przypadku ogólnego zastosowania idealnie nadaje się do pracy, internetu, filmów i itp. Dość wysokie taktowanie karty (oryginalne) daje spore osiągi w różnorakich aplikacjach. Karta osiąga całkiem dobre rezultaty jak na produkt w tej klasie cenowej. Godna polecenia także ze względu na niską cenę oraz przesyłkę gratis. Cena jaka mnie interesuje za kartę to 220 PLN. Więcej informacji o karcie można znaleźć na mojej aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=7662046062 Serdecznie zapraszam do zakupów.