[S] Motorola Moto G7 Play 8 rdzeni 32 GB 5.7" Android 10 komplet

Do kupienia jest smartfon Motorola model Moto G7 Play. Ośmiordzeniowy procesor, 2 GB ram, 32 GB (możliwość rozszerzenia do 512 GB). Wyświetlacz o wielkości 5,7". Pracuje pod kontrolą oryginalnego systemu operacyjnego Android 10. Smartfon nie modyfikowany w żaden sposób, nie katowany, nie zużyty. Od nowości wyposażony w szkło hartowane na ekran, oraz na tył telefonu gumowa osłona. Telefon cały czas otrzymuje łatki aktualizacyjne na system operacyjny. Zapewnia to pewność i stabilność pracy. Dobrze nadaje się do wszelkiego zastosowania. Gry, fotografia, oglądanie internetu, telefonowanie i wszelkiego rodzaju inne operacje są bezproblemowe. Smartfon wyposażony w aparat fotograficzny 13 mpix oraz drugi aparat o nieco słabszych parametrach. Każda aplikacja ze sklepu Google play działa w pełni prawidłowo. Telefon działa sprawnie i stabilnie. Nadaje się również do fotografowania i nagrywania filmów. Istnieje możliwość zainstalowania dwóch kart SIM. Jest to idealne rozwiązanie dla osób często podróżujących. Slot kart MicroSD pozwala zastosować karty pamięci o wielkości do 512 GB.
Generalnie smartfon jest godny polecenia dla osób, które za rozsądne pieniądze chcą nabyć solidny telefon. Dzięki akcesorią ochronnym telefon nosi znikome ślady użytkowania. Telefon używany od nowości przez jedną osobę. Nabyty w 2019 roku z legalnej, polskiej dystrybucji.
W komplecie sprzedaję: oryginalny karton, oryginalna ładowarka, kabel USB, kluczyk do kart SIM, książeczki reklamowe od producenta. Dodatkowo: telefon wyposażony w szkło hartowane na ekran oraz gumową osłonę na tylną część urządzenia.
Cały oferowany komplet można zobaczyć w ogłoszeniu. Cena jaka mnie interesuje za zestaw to: 300 PLN., możliwość racjonalnej negocjacji ceny.
W razie zainteresowania istnieje możliwość sprzedaży wysyłkowej. Wszelkie zainteresowane osoby zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem: https://www.olx.pl/d/oferta/motorola-moto-g7-play-android-10-5-7-32-gb-komplet-akcesoria-CID99-IDJQOLO.html

Proponuję 200 zl, jestem z Pomorzan
https://allegro.pl/oferta/motorola-g7-play-gwarancja-10627070314

W sumie to łatki chyba weszły w wydawanie co 3 miesiące jak nie rzadziej, jak porzucą to zostaje zabawa z https://download.lineageos.org/channel

Na 11 raczej nie ma co już liczyć oficjalnie od „Lenovo”.

Co do ceny 200 PLN, odpisałem na maila. Jeśli chodzi o software jaki jest w smartfonie to jest to w pełni oficjalny Android 10. Nie ma nawet brandowanej nakładki od operatora. Data publikacji pliku na serwerze developera to: 2.03.21 r. Telefon nigdy nie miał i nie ma w sobie modyfikowanego oprogramowania.