[S] MSI Z270a-pro CPU Intel i5-7400 4x 3.5 GHz turbo 6MB cache

Sprzedam komplet płyta główna + procesor. Płyta MSI Z270a-pro. Socket 1151 pod procesory Intel szóstej i siódmej generacji. Obsługuje procesory od podstawowego Celerona po i7-7700K. 4 sloty pamięci RAM DDR 4, od 2133 MHz do 3800. Maksymalnie można obsadzić 64 GB pamięci. Jest obsługa dual i single channel. 2 porty PCI-E, możliwość zastosowania technologii SLI / Crossfire. Porty dla kart rozszerzeń PCI-E. Na pokładzie płyta ma kartę dźwiękową (6 różnych wejść / wyjść audio). Również jest karta sieciowa, porty typu USB 2 i 3. Generalnie rzecz biorąc jest to jeden z wyższych modeli z chipsetem Intel Z270, duże możliwości konfiguracji sprzętowej i programowej. Płyta ma w sobie najnowszy BIOS dzięki czemu sprawnie obsługuje wszystkie komponenty. Płyta działa stabilnie, pewnie i sprawnie.
Do płyty dodaję procesor Intel i5-7400. 4 rdzenie i wątki. Taktowanie 4x 3.5 GHz w trybie turbo, 6 MB Intel smartcache, duża wydajność mimo nienajnowszej już konstrukcji. Idealnie daje radę w grach i innych wymagających aplikacjach. Do zestawu dodaję fabrycznie nowy wiatrak boxowy Intela. U mnie procesor chłodzony był alternatywnym, wydajnym chłodzeniem. Procesor nigdy nie był podkręcany, męczony i katowany. Często używałem komputera do przeglądania internetu, youtube, player i inne tego typu serwisy. Gdy grałem w gry nie było najmniejszego problemu. Zestawu używałem osobiście w jednym z domowych komputerów, obecnie wymieniłem na nowszej edycji Intela, co wiązało się z wymianą płyty na inną. Oferowany komplet pozostał mi po modernizacjach.
Sprzedaję tylko komplet, nie sprzedaję na części. Cena jaka mnie interesuje to 680 PLN do negocjacji. Podana cena nie jest ostateczna, można negocjować. Istnieje możliwość sprzedaży poprzez portal aukcyjny z opcją darmowej, ubezpieczonej przesyłki kurierskiej. Zestaw aktualnie wystawiony w ogłoszeniu: https://www.olx.pl/d/oferta/plyta-glowna-msi-z270a-pro-s1151-cpu-intel-i5-7400-4x-3-5-ghz-sprawne-CID99-IDIEywD.html Zapraszam do kontaktu wszelkie zainteresowane osoby.