[S] Pamięci Ram Kingston KHX16C9B1R 2x4 GB Dual Channel Kit

sprzedam

(thommy181) #1

Do sprzedania posiadam zestaw pamięci ram marki Kingston model KHX16C9B1R Hyperx RED. Jest to Dual Channel Kit. Składa się z dwóch kości ram po 4 GB każda, razem jest więc 8 GB pamięci RAM… Pracują na zegarze o częstotliwości 1600 Mhz. Kości typu DDR 3. Pasują do większości płyt głównych ze złączami ddr3. Wyposażone są w radiator koloru czerwonego. Działają na napięciu 1.65 v, Cas latency = 9. Używane w jednym tylko komputerze stacjonarnym, nie wyjmowane, nie przenoszone. Nigdy nie były podkręcane, katowane. Zawsze pracowały na standardowych ustawieniach. Moduły są objęte dożywotnią gwarancją producenta. Wolne są od jakichkolwiek wad jawnych jak i ukrytych. Technicznie i fizycznie pamięci są w pełni sprawne i gotowe do pracy po zamontowaniu. Kości nigdy nie powodowały żadnych problemów z działaniem komputera, zawieszeń, spowolnień czy blue screenów. Wszystko jest więc w stu procentach OK. Jedynym powodem sprzedaży jest zwiększenie pojemności pamięci w moim komputerze.

Pamięci sprzedaję poprzez największy polski portal aukcyjny za cenę 199 PLN / komplet. Przedmiot można obejrzeć pod poniższym linkiem. Możliwość obejrzenia i odbioru osobistego w Szczecinie lub wysyłka przedmiotu.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem tej pamięci, ale cena jest za wysoka - zapraszam do składania propozycji na PW lub do kontaktu poprzez portal aukcyjny.

W razie jakichkolwiek pytań, sugestii lub wątpliwości zapraszam do zadawania pytań.

http://allegro.pl/kingston-hyperx-khx16c9b1r-ddr3-1600-2-x-4-gb-kit-i6981897770.html