[S] Płyta Asrock z370 pro 4 s 1151 sprawna

Sprzedam płytę główną Asrock z370 pro 4. Forma ATX, socket 1151 dla procesorów Intela ósmej i dziewiątej generacji, od Celerona po Intel i9. Obsługa max 64 GB pamięci RAM, 4 sloty RAM. Taktowanie pamięci max ponad 4000 MHz. Sloty na ultraszybkie dyski M2, sloty PCI-E z obsługą SLI / Crossfire. Mnogość złącz na panelu płyty głównej jak DisplayPort, HDMI, porty USB w wysokim standardzie. Na płycie zintegrowany dźwięk i sieć. Małe porty PCI-E na karty rozszerzeń. Pełna obsługa zintegrowanych w CPU kart graficznych. Bezproblemowa obsługa ekranów wysokiej rozdzielczości. Pełna zgodność z Windows 10, 11 i z Linuxem. Do płyt nowy fabrycznie kabelek SATA, zaślepka na socket procesora, śrubka montażowa do dysku M2.
Płyta była używana w warunkach domowych w komputerze ogólnego zastosowania. Nie prafcowała w serwerze, koparce. Nie była męczona czy katowana. Działa sprawnie i stabilnie, brak jakichkolwiek modyfikacji, BIOS oryginalny w wersji 4.30
Powodem sprzedaży jest zmiana na wyższy model Intela i inny socket. Cena jaka mnie interesuje to jest 320 PLN z możliwością negocjacji. Polecam ze względu na to, iż ten akurat model jest bardzo udany. Komputer zawsze chodził bezproblemowo i bardzo stabilnie, akurat u mnie z procesorem i5-9400f (został ów procesor już sprzedany). Tutaj ogłoszenie: Płyta Główna Asrock z370 pro 4 s 1151 Intel 8 i 9 gen 100% sprawna Szczecin Pomorzany • OLX.pl Wszelkie zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny.