[S] Płyta główna s1151 Asus B150-Pro D3

Sprzedam używaną płytę główną Asus B150-Pro D3. Pod procesory Intela 6 i 7 generacji. 4 banki pamięci RAM DDR3 z obsługą Dual Channel. Forma ATX. Do płyty pasują procesory od Celerona po i7-7700K. Cała gama procesorów jak i pamięci pasuje do tej płyty głównej. Szczegóły są na stronie producenta. Do dyspozycji są 2 porty PCI-E x16, porty PCI oraz PCI-e x1 do obsługi rozlicznych kart rozszerzeń. 2x port USB 3, 4x port USB2. Również USB-c, 6x sata do obsługi szybkich dysków twardych i napędów. Mnogość technologii spotykanych tylko u ASUS jak np. Xpert Fan 2+, Asus EZ flash, 5x protection type 2. Jak również wiele innych nietuzinkowych rozwiązań. Płyta podświetlana ledami w kolorze pomarańczowym / herbacianym. Sprzęt pozostał mi po modernizacji mojego komputera stacjonarnego. Nie męczony, nie katowany, używany w warunkach domowych. Pełna zgodność z systemami operacyjnymi Windows 7, 8.1, 10 oraz z Linuxem.
Komplet jaki sprzedaję to: płytka ze sterownikami, maskownica portów, kabel sata. W bezpiecznym opakowaniu zastępczym. Możliwość sprzedaży także przez portal aukcyjny z opcją darmowej przesyłki. Cena jaka mnie interesuje to jest 180 PLN za komplet wraz z kosztem wysyłki. Zapraszam wszelkie zainteresowane osoby. https://www.olx.pl/oferta/plyta-glowna-1151-asus-b150-pro-d3-atx-intel-6-i-7-gen-ddr3-2x-pci-e-CID99-IDF7EPV.html#bb1a52a160