[S] Procesor Intel Core i3-6100 LGA 1151 komplet gwarancja do 04.2019

Na sprzedaż posiadam procesor Intel Core i3-6100 na socket 1151. Procesor 2 rdzeniowy, 4 wątkowy. Taktowany zegarem 2 x 3,7 GHz. Pamięć podręczna 3 MB smartcache. Posiada zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics 530. Obsługuje pamięci DDR3 jak i DDR4. Procesor bardzo wszechstronny, przy zastosowaniu wydajnej karty graficznej można grać w praktycznie każdą grę. Przy połączeniu z pamięcią DDR4 i wydajną kartą graficzną procesor doskonale pokazuje swój potencjał. Wysokie taktowanie zegarów daje duże możliwości przy korzystaniu z wymagających aplikacji. Niskie TDP bo tylko 51 W zapewnia to, że procesor nie będzie się przegrzewał nawet przy dużym nakładzie pracy. Procesor zgodny z systemami operacyjnymi Windows oraz Linux.
Sprzedaję wyłącznie z powodu tego, że okazyjnie wymieniłem procesor na lepszy model. Jestem pierwszym właścicielem procesora, nigdy nie był katowany, męczony, podkręcany. Nie był też przedmiotem eksperymentów. Chłodzilem go niestandardowym chłodzeniem marki SilentumPC, temperatury zawsze były dość niskie.
Sprzedaję w komplecie zakupowym: kartonik, wytłoczka, plastykowe opakowanie na procesor, fabrycznie nowy boxowy wentylator, oryginalna pasta termoprzewodząca. Wszelkie szczegóły można zobaczyć w ogłoszeniu (link poniżej). Cena jaka mnie interesuje za procesor to 300 PLN (możliwość negocjacji).
Procesor na gwarancji producenta do 15.04.2019 r. (na podstawie załączonej faktury).
Ogłoszenie wystawiam na portalu OLX, możliwość odbioru sprzętu w Szczecinie. Dla wszystkich zainteresowanych możliwość sprzedaży przez Allegro. W przypadku wysyłki, darmowa przesyłka kurierska z ubezpieczeniem (w cenie zakupu)
Zapraszam do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem oraz zdjęciami przedmiotu.