[S] Smartfon imperius mt7003 gwarancja, pokrowiec, internet

sprzedam

(Back4you3) #1

OFERTA SPRZEDAŻY

Witam do zaoferowania mam rewelacyjny smartfon firmy Media-Tech Imperius MT7003.

Opis:

Telefon jest używany lecz jest w bardzo dobrym stanie, jest on w 100% sprawny. Specyfikacje można sprawdzić sobie w Internecie. Poza samym fabrycznym zestawem tj. telefonem, baterią, ładowarką, kablem usb, pudełkiem, instrukcją obsługi, kartą gwarancyjną wraz z paragonem (telefon ma gwarancję dwu letnią od daty zakupu 09.09.2012), słuchawkami w zestawie znajduje się dodatkowo elegancki pokrowiec puro (oczywiście pokrowiec jest prawie jak nowy, w zestawie pudełko w jakim był fabrycznie zapakowany), karta orange free 18GB transferu, karta ważna do 01.02.2015 (Internet w telefonie, także w komputerze dzięki funkcji routera wifi bez żadnej umowy) włożona jako druga karta pozwala na dostęp do internetu gdy nie ma wifi, oraz nowy zestaw do czyszczenia ekranu lyreco (ściereczka oraz dozownik, fabrycznie zapakowany). Odbiór osobisty możliwy w Warszawie lub Radomiu po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Zapraszam do zakupu naprawdę warto, proszę sobie sprawdzić jaka by była cena ze wszystkim tymi dodatkami oraz karta orange ważną dwa lata bez żadnej umowy. W razie pytań proszę pisac na mejla. Wysyłam tylko listem poleconym priorytetowym z zadeklarowaną wartością lub paczką pocztową z zadeklarowaną wartością priorytetową.

Cena:

Cena telefonu z fabrycznym zestawem oraz pokrowcem 650zł

Cena telefonu ze wszystkim rzeczami jak w opisie 750zł

Preferowany sposób finalizacji transakcji:

Najlepszym sposobem finalizacji byłby odbiór osobisty w Warszawie lub Radomiu. Oczywiście w drugiej kolejności moze byc portal aukcyjny i wysyłka.

Link do aukcji ze zdjeciami:

http://allegro.pl/imperius-mt7003-gwara ... 24070.html

Kontakt:

Istnieje możliwość dogadania się w razie jakich kolwiek pytań lub propozycji proszę pisać na mejla back4you3(at)o2.pl lub dzwonic na numer podany w aukcji odpowiem na wszelkie pytania.