S-static.ak.fbcdn.net [ROZWIĄZANY]

Nie wiedziałem gdzie wstawić ten temat więc stawiłem tutaj.

A więc próbując wejść na stronę Demotywatory.pl nie ładują mi się obrazki natomiast w lewym dolnym rogu przeglądarki pokazuje się komunikat “przeczytano s-static.ak.fbcdn.net” i strona ładuje się lecz nie ma to końca. Działają natomiast podstrony: poczekalnia, dodaj, zasady oraz gadżety. Główna, losuj oraz top10 nie wczytują obrazków. Inne strony działają normalnie, ten sam problem występuje na innych przeglądarkach Opera, Chrome, IE. Skanowałem komputer antywirusem Comodo, włączyłem zaporę lecz problem dalej ten sam. Komputer przeskanowany również oprogramowaniem Spybot oraz Malwarebytes lecz nic nie znalazły. Jeszcze kilka dni temu wszystko działo. Sprawdzałem czy działa na innych moich komputerach i tam nie ma problemu. Jakieś pomysły?

EDIT

Czytałem trochę na ten temat na anglojęzycznych forach i radzili skanowania SpyBot’em itp w ostatnim poście było napisane aby reinstalować kartę sieciową. Przełączyłem internet na bezprzewodowe połączenie i zadziało, postanowiłem więc usunąć a następnie zainstalować kartę sieciową i działa.

Jeśli używasz Firefoksa dopisz do blokowanych adresów w Adblock Plusie:

fbcdn.net

Nie będą Ci się pokazywać pierdoły facebookowe.

Jeśli korzystasz z Facebooka, na jego stronie domowej wyłącz Adblocka w ustawieniach: “Wyłącz blokowanie na Facebook.com

Problem w tym że nie używam Adblock

W takim razie będziesz oglądał ten komunikat. Ja mam takie rzeczy zablokowane tym wpisem, bo na wieu stronach odnośniki do Facebooka, wysuwane tacki, ramki i tym podobne, stwarzały problemy z ładowaniem stron jak u Ciebie.

Spróbuje lecz problem musi tkwić w czymś innym ponieważ nie występuje on jedynie w firefox

U mnie demoty nawet przy wyłączonym Adblocku działają normalnie… hm

Spróbuj wyczyścić cache przeglądarki i ciastko demotywatora

Jednak to nie pomogło dalej nie ładują się obrazki

Dodane 05.07.2011 (Wt) 23:32

usuwałem już ciasteczka i dalej nie działa. Jakieś pomysły?

Firefox> Narzędzia> Informacje o stronie> Uprawnienia> wczytywanie obrazków zaznaczone?

Jak najbardziej, zaznaczone już wcześniej to sprawdzałem. Trzeba próbować dalej :confused:

Dodane 06.07.2011 (Śr) 12:28

Jakieś pomysły bo wciąż nie działa

Dodane 06.07.2011 (Śr) 15:31

Przeskanowałem rano komputer jeszcze raz i okazało się że są trzy wirusy usunąłem je. Podaje log z OTL’a. Demotywatory dalej nie działają

OTL log

http://www.wklej.org/id/558193/

oraz

OTL extras log

http://www.wklej.org/id/558194/

RedWarrior ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif