S.T.A.L.K.E.R. - 8 różnych zakończeń

Witam

Właśnie przeszedłem stalkera i wiem że jest 8 różnych zakończeń i są nie prawdziwe i prawdziwe. Jak ktoś doszedł do tego kamienia niebieskiego to to było fałszywe zakończenie a prawdziwe zakończenie jest wtedy gdy spotyka się jakiegoś kolesia i on wszystko tłumaczy że główny bohater to właśnie strelok itd. Ja miałem zakończenie że doszedłem właśnie do tego kamienia i główny bohater chciał żeby zona przestała istnieć. A wy jakie mieliście zakończenia?

Zakończeń jest chyba 7, a nie 8- 5 fałszywych i 2 prawdziwe. Ja odkryłem dwa prawdziwe i trzy fałszywe, zniknięcie zony, chcę być bogaty, i że ludzkość jest skorumpowana.

możliwe

Jak się szło do tych prawdziwych zakończeń?

Złączono Posta : 16.10.2007 (Wto) 20:48

Co wpływało na zakończenia?

Rozmawiasz z Przewodnikiem, ten kieruje cię na spotkanie z Doktorem w kryjówce Strieloka. Doktorek podaje ci lokalizację łamacza szyfrów,który znajduje się w pokoju w Prypeci. Łamaczem szyfrów otwierasz tajne pomieszczenie. Tam zgadzasz się z gostkiem lub nie.

Na fałszywe zakończenia reputacja, ilość kasy, to czy pewne osoby przeżyją czy też nie. Aby uzyskać prawdziwe zakończenia nie można podchodzić do monolitu tylko znaleść wspomniane już pomieszczenie.

Aha i jeszcze jedno, z prawdziwymi zakończeniami wiażą sie dodatkowe poziomy.

ja zdobyłem ten łamacz tylko nie znalazłem tego wejścia gdzie ono jest?