S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo Totalna poraszka

Zainstalowałem i zacząłem grać, wszytko szło w miarę dobrze z kilkoma potknięciami, ale dało się grać do puki nie zaczęło mnie wywalać bez powodu i bez ostrzeżenie do Windows.

Sprawdziłem wszystko co było możliwe, dysk skanowałem, sterowniki zmieniałem, kombinowałem różne ustawienia i tak mnie ciągle wywalało.

System jest OK, inne gry działają bez problemu.

Dość dobrze zmam się na komputerach nie jestem laikiem, i dużo gram w różne gry ale to co teraz się dzieje to już kpina, totalny gniot zrobiony przez amatorów a nie profesjonalne studio.

Gram w gry chyba od 10 lat, skończyłem kilkadziesiąt tytułów ale takich problemów nigdy nie miałem.

Jestem naprawdę strasznie oburzony że sprzedają grę która nie powinna wyjść w takiej formie.

Napiszę skargę do wydawcy tak nie może być.

Jeszcze jedno właśnie ściągam uaktualnienie do gry i czytam “Stany gry (SAVE) zapisane w wersji 1.5.01 gry nie działają w wersji 1.5.04” co ani sobie myślą że jeszcze raz mam przechodzić te same lokacje to już chyba przesada, kim ja jestem Bete testerem czy małpą.

Gra oryginalna?

I co myślisz że oni się tym przejmą ?, oni pewnie nawet tego nie przeczytają, nawet jakbyś chciał z nimi walczyć to i tak byś przegrał.

Większość patch’y do gier, też tak ma że trzeba zaczynać od początku, więc nie wiem czemu się tak denerwujesz, grasz 10lat i nie wiesz takich rzeczy to co z ciebie za gracz ?

poza tym u mnie jakoś nic nie wywala, nie mam bugów, dla mnie jest to dobrze zrobiona gra, a patch jeszcze ją polepszył.

rafi6666 Patch 1.5.04 jest dostepny tylko dla rosyjskiej czy tam ukrainskiej wersji , wiec prosze , niebiadol ,ze ta gre kupiles i jestes oburzony.

Jedynym patchem ktory mozesz zainstalowac jest 1.5.03 .

Mi jakos dziwnym trafem gra dziala super (orginalna- niemiecka wersja jezykowa, mieszkam w niemczech) , czasami tylko przy wylanczaniu gry ( po tym jak sie juz wyloaczy ) niby jest jakis Bug ale mi to nie przeszkadza , wszystko zapisane jest , dziala jak nalezy , MP daje rade , po prostu fajna gra ;]

Pozdrawiam.

Klin , dzisiaj wyszedł do polskiej wersji TU masz linka.

Jezeli to prawda to zwracam honor :wink:

Ale jakos na oryginalnej stronie nie ma nic na ten temat , dziwne …

Pozdrawiam.


Jednak jest , przepraszam.

Gra oczywiście oryginalna kupiona w gram.pl, zainstalowałem Patch z strony gram.pl i jest znacząca poprawa, zobaczymy czy będzie mnie wywalać do windy. Na razie idzie dobrze.

Jeden minus to że muszę zaczynać od nowa :frowning:

No ja po zainstalowaniu patcha mam wrazenie , ze wymagania sie zwiekszyly… .

Ale baza czystego nieba zawsze chyba troche tnie … .

Najgorsze jest zaczynanie od poczatku… co prawda nie bylem az tak daleko ale prawie na koncu kordon’u … .

Poprawki sa nieznaczne , ale wiecej serwerow w MP jest z wersja 1.5.04.

Pozdrawiam.


To chyba te slonce jest takie ‘‘wymagajace’’ w czystym niebie… ale jednak gra stala sie troszke stabilniejsza :stuck_out_tongue:

Po instalacji patcha wszystkie moje bolączki znikły, teraz można już normalnie grać.

Ale i tak jestem zdania że wydanie gry było przedwczesne i nie przemyślane.

Gra jeśli chodzi o grywalność bardzo dobra, myślę że będzie tak samo dobra jak pierwsza cześć

W momencie wyjścia tego patcha byłem już w Czerwonym Lesie. Świetnie. :stuck_out_tongue: No cóż trzeba będzie dokończyć bez patcha, potem go zainstalować i za kilka(naście) dni znowu pograć od nowa.

Właśnie skończyłem gre, muszę powiedzieć że jestem rozczarowany, krótka, liniowa, etap w elektrowni do bani. Pierwsza część była naprawdę super, przeszedłem kilka razy.

Moim osobistym zdaniem Czyste niebo to gra skopana.

ps. Gdzie są podziemia Pyrpeci, jakoś ich nie mogłem znaleść.

rafi6666 , ile mniejwiecej h spedziles nad gra ?

Grales tak bardziej dokladnie czy szedles tylko linia fabularna ? :slight_smile:

Ciekawy jestem bo juz dotarlem do czerwonego lasu ( po powolnej grze , tzn. wykonywaniu wiekszosci sub-questow itd.)

Mnie jakoś gra tak nie przypadła do gustu jak 1… hm nie wiem czemu…