S.T.A.L.K.E.R magazyny wojskowe wolność czy powinność?

Niedługo będe wkraczał na teren magazynów wojskowych jeszcze tylko skończe misje nad jedziorem JANGAR. I według was lepiej przyłączyć się do powinności czy wolności? Czy jeśli przyłącze się do wolności to będe mugł chodzić po terenie grupy powinności tam gdzie jest barman, czy niebędom do mnie strzelać? I czy to ma większe znaczenie w dalszej części gry, czy wpływa na zakończenie gry itp?

Podobno wolność ma łatwiejszy dostęp do czerwonego lasu, ale w powinności jak zabije żołnierza wolności to lepsze giwery mam. Właśnie dlatego niewiem co lepiej wybrać.

jeszcze jedno, kiedy barman ma jaby dostawy amunicji, i czy będzie miał jakieś inne bronie, kombinezony itp?

Złączono Posta : 08.05.2007 (Wto) 19:58

PS kiedy byłem w agropolu czy jakoś tak miałem od kreta dowiedzieć się o stedlocku (niewiem jak sie to pisze) ale tego niezrobiłem, gdy oczyściłem teren pobiegłem za kretem i wszedłem do kanałów, niegadałem z nim przed wejściem tam, i teraz w pda pisze że cel niewypełniony. Czy to ma jakieś większe znaczenie, czy da się to jakoś wypełnić bez wczytywania tamtego save i gry od nowa od tamtego miejsca?

Nie ma to znaczenia. Nie zabijaj tylko szefa powinności i szefa wolności bo możesz mieć zakończenie: Chcę mieć władzę nad światem

Barman nie ma dostaw. Możesz dograć moda, że barman będzie miał wszytkie rodzaje broni i kombinezonów do sprzedaży.

Grę da się ukończyć ale mozesz mieć złe zakończenie. Jeżeli chcesz mieć poprawne zakończenie wypełniaj wszystkie misje związane ze Strielokiem.

Jest poradnik do stalkera na gry-online narazie darmowy, i tam gdzie pisze co zrobić aby zakończyć gre na dany sposób pisze że na anjlepsze zakończenie trzeba odpowiedzieć “nie chcę brać udziału w akcji Świadomość-Z”. A czy ten kret mówi coś ciekawego?

daje ci info o strieloku. 5 zakonczen wiąze się z monolitem a 2 ze swiadomoscia Z i te co powiedziales jest poprawne.

I właśnie jedno z tych to ponoć najlepsze zakończenie gry. i właśnie niewiem, czy jeśli niepogadam z kretem to czy dam rade ukończyć gre w najlepszym stylu, a oto mi najbardziej się rozchodzi :mrgreen:

gadaj z kretem

Sam niewiem, potem od nowa tyle przechodzenia…

Zaryzykuje i gram dalej niechce mi się wracać

Przed dojściem do Prypeci musisz się spotkać z Duchem i przewodnikiem jeżeli tego nie zrobisz to będziesz miał złe zakończenie.

No tak, Z duchem się spodkam w laboratorium x16 ( w p[oradniku pisało że on już nieżyje, a potem do przewodnika iść trzeba.