S.T.A.L.K.E.R- mam problem z jedna misja w laboratorium

(Anusiak666) #1

A mianowicie musze znalesc tam jakies dokumenty, znajdują sie one za drzwiami zamknietymi na kod 9524. Otwieram, wchodze, szybko zabieram dokumenty i chce wyjsc.... jednak pisze ze cos przytrzymuje mi drzwi... co mam robic ??? pomocy......

(el polaco) #2

aaa chodzi o to że drzwi się jakby palą i atakują cie płomienie. Musisz zabić taki jakby latający płomień. Najlepiej wwal w niego kilkanaście kulek. Wtedy drzwi się odblokują.

(Anusiak666) #3

dzieki.... ze ja na to nie wpadlem.....

(el polaco) #4

zobaczysz pozniej jak bedziesz musial zabrac dokumenty z laboratorium x16 tam to jest masakra. PRzed ta misja wez jak najwiecej amunicji bo prawie napewno ci zabraknie

(Anusiak666) #5

spox poradze sobie........ :slight_smile:

(Seybr) #6

Jak wyjść z tego laboratorium. Wyłączyłem ten reaktor psichoniczny (zwał go jak zwał). Wracam by oddać doktorowi papiery. Wchodzę do szybu windy i za chiny nie mogę skoczyć na drabinkę. Jest jakieś inne wyjście? Jak się dostać na powierzchnię ?

(Jasznek) #7

Seybr też miałem z ty kłopoty ale przy pomocy innych udało się przejść :stuck_out_tongue:

Gdy zabierzesz dokumenty od Ducha ,to w kabinie obok po prawej stronie jest wyrwa w podłodze - To jest droga do wyjścia .