[S] Western Digital Caviar 750GB SATA III WD7500AARX

Na sprzedaż posiadam używany dysk twardy marki Western Digital Model WD7500AARX. Pojemność 750 GB, interfejs SATA III z kompatybilnością wsteczną. Posiada 64 MB cache, 7200 RPM. Energooszczędny dysk o wielkości 3,5". Zgodny z komputerami PC jak i MAC. Spora pojemność dysku wystarczająca dla większości użytkowników domowych. Sprzęt mało używany w tylko jednym komputerze stacjonarnym, nie przenoszony, nie przegrzany, nie katowany. Nie posiada żadnych wad jawnych jak i ukrytych. Nie posiada bad sektorów, był dokładnie testowany przed wystawieniem i 100% powierzchni sprawne, zdolne do odczytu / zapisu. Technicznie w pełni sprawny, zewnętrznie również nie posiada żadnych ubytków. Brak rys, uszkodzeń. Generalnie dysk w pełni sprawny, godny polecenia także ze względu na cenę. Dokładniejsze informacje na poniższej aukcji: Tutaj Cena jaka mnie interesuje za dysk to 129 PLN, wraz z ubezpieczoną przesyłką kurierską. Możliwość niewielkiej negocjacji ceny. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na PW lub przez portal aukcyjny.

Na twoim miejscu dodał bym jednak to zdjęcie z sektorami aby każdy widział że nie posiada żadnych martwych :wink:

Zdjęcia się nie otwierają, nie napisałeś czy dajesz jakąś gwarancję.

Jeśli chodzi o zdjęcia to nie zauważyłem problemu. W moim przypadku i w komputerze i na telefonie udało się wyświetlić zdjęcia prawidłowo. Być może potrzeba przeczyścić przeglądarkę z cachu, jeśli zdjęcia się nie ładują. Jeżeli chodzi o gwarancję, to ta od producenta już wygasła. Ewentualnie jest możliwość udzielenia gwarancji indywidualnie na okres 2 - 3 miesiące. Dysk jest sprawny pochodzi z mojego prywatnego komputera stacjonarnego. Jeżeli jest ktoś zainteresowany zapraszam do kontaktu. Jak wyżej wspomniałem jest możliwość negocjacji ceny. Co do gwarancji również jestem otwarty, nie mogę dać jej na okres dłuższy, ponieważ nie jest to nowy produkt.

A jaki jest przebieg w SMART? Ile ma godzin roboczych i cykli ON/OFF?
Ja mam Hitachi 750GB SATA2 8M 5400 i przyznam że za cienki już jest jeśli chodzi o parametry.
Mój HDD ma średnio 90MB/s w odczycie (1sek) i około 60MB/s (na końcu). Jak to wygląda w Twoim WD?