S65 do 200 zł

Szukałem telefonu z dużą ilością funkcji no i znalazłem Siemensa S65. http://www.allegro.pl/item191277586_sie … od_ss.html . Nie ma karty, ale można ją tanio kupić. Warto kupić ten telefon??? A może inna marka???

miałem podobny model troszkę tańszy kiedyś cx65 i ciągle mi się wieszał ale joya miał naprawdę super, wygodny i zero problemów

szczerze mówiąc jak chcesz kupić siemensa to musisz się liczyć z tym że ta marka nie ma dobrej opinii… z siemensami bywa różnie… ja miałem ct65 iii bardzo żałuję… ale przesiadłem się na k750i … (ale to byś musiał mieć conajminej 500zł) podsumowując : siemens - nie ; wszystko inne - tak . Pozdrawiam :]

no wtrące się jeszcze raz, moim zdaniem najgorsze telefony to siemensy a póżniej motorola, co do pozostałych to nokia i se uważam obecnie za najlepsze choć nokia dużo straciła już moim zdaniem z dawnej jakości i lecą już na opinii z dawnych lat jak toyota. reszta producentów pośrodku

dokładnie ja polecam jakąś nokie albo sony ericsson

Nie polecam! !!

mialem cx65. przy oprogramowaniu V50 niezle smigal :smiley:

duzo sie wieszach przy starym sofcie, nawet mial wizyte w salonie…

podoba mi sie system w tym telefonie, java wymiata jak za ta cene - gierki 3D, mapy wiekszych miast :smiley:

co do marki siemens… lepiej znajdz cos innego, bo ta marka juz nie istnieje… :stuck_out_tongue_winking_eye:

nie polecam! złom ! jak bateria wytrzyma 1 dzień w rocznym telefonie to jest super

To mój był super :stuck_out_tongue:

miałem go przez rok, sprzedałem w czerwcu 2006. Ogólnie przy najnowszym sofcie chodził ok, bateria trzymała około 3-4 dni

taaa jasne siemensy beee :D:D wcale nie ja miałem a40, c60, mc60 , m55 ,s55 i xelibri … tylko ostatni to był nie wypał… siemens to wcale nie jest zły wybór. Wszyscy gadacie ze są do niczego a ciekawe ilu z was miało taki telefon (pewnie połowa przykłądów to kolega kolegi miał i mówił… ) później mialem sagema (to jest telefon porażka )teraz mam nokie i kupuje znowu benq-siemens. jedyny problem w tych siemensach które miałem to skrzypiąca obudowa ale np mój tata ma mc60 już 3 lata i jak był sprawny tak jest a bateria trzyma 3 dni . opłaca sie kupic ten telefon jak za 200 zł :):slight_smile: a marka nie istnieje od roku (powstał benq-siemens który niedawno tez zbankrutował :P) mimo wszystko s65 będzie dobrym wyborem jedyne co może denerowowac to zawieszki podczas wyłączania gier bo czesto się zdarzają :):slight_smile:

Telefon kupiłem w ubiegłym tygodniu za 190 zł. Miałem juz 3 Siemensy: SL45i, M55 i C65. Ogólnie do Siemensów nic nie mam, ale trzeba uważać przy ingerecji w soft, bo można zepsuć telefon. Ale dzięki temu można super zmodyfikować telefon. :slight_smile: