[S7 EDGE] FRP - Jak usunąć blokadę konta Google?

Ogólnie sprawa wygląda tak że z telefonu korzystał mój młodszy brat i zalogował się na telefon mailem którego już nie pamięta (nie ma jak odzyskać) i sformatował telefon. starałem się go przywrócić do użytku codziennego ale nie dałem rady przy pomocy poradników z yt itd.
jest to G935F z softem 8.0, będę wdzięczny za pomoc ^^

dodam, że na internecie czytałem z metodą 3 dni przeczekania, też nie zadziałało.
najodpowiedniejsza dla mnie będzie jakaś sprawdzona metoda z PC

nie wiem czy dobrze zrozumiałeś treść. Absolutnie nie ma dostępu do maila który był na telefonie

fixly.pl - może znajdziesz speca z okolicy co za 20 zł ściągnie i spacerkiem przyjdzie w maseczce?

gdybym chciał płacić udałbym się już do najbliższego serwisu, ale wolę przy Januszować i mieć to za darmo. a to czy go mogę uceglić nie ma dla mnie znaczenia bo już go 3 razy odceglałem

Najlepsza i najskuteczniejsza metoda, to zainstalowanie Androida “od zera”.

Próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne z poziomu bootloadera/trybu serwisowego?
Pamiętam, że trzymało się power, przygłaszanie i home (chyba), ale nie pamiętam, czy trzeba mieć odblokowany bootloader.

tak próbowałem, już tam jest napisane że blokada frp będzie aktywna

telefon ma zablokowany bootloader przez co Odin mi się wysypuje

No to musiałbyś go odblokować.
Ja swojego Samsunga, półtorej roku temu, w taki, bądź podobny sposób odblokowałem: https://gearallnews.com/how-to-unlock-the-bootloader-of-samsung-galaxy-s7-edge/
Poczytaj sobie plusy, minusy takiej zabawy i całej reszty, jeśli zdecydujesz się odblokować bootloader.

z tej instrukcji wynika że musiałbym mieć dostęp do ustawień telefonu, co niestety jest niemożliwe :c

1 polubienie

No to lipa w takim razie.