[S8500 Wave] Problem z podłączeniem w trybie pamięci masowej

Problem taki jak w temacie, do wczoraj wszytko było ok, ale zainstalowało się z z WindowsUpdate coś takiego jak SAMSUNG Mobile Mode Changer:

beztytuunrt.th.png

Uploaded with ImageShack.us

W tej chwili po podpięciu telefonu pod USB na ekranie pojawia się napis “połączono” , komputer wydaje dzwię który zawsze słychać po podpięciu urządzenia ale po wejściu w “Mój Komputer” nie widać ani karty pamięci, ani telefonu. System operacyjny to Windows7.

Teraz jedyną możliwością żeby komputer widział telefonu jest podłączenie do w trybie Samsung Kies i dostęp do karty pamięci mam dopiero przez KIESa.

Wie ktoś jak sobie z tym problemem poradzić, tak aby komputer wyświetlał kartę pamięci w trybie “pamięci Masowej” ??

z góry dzięki za pomoc.

Myślę że w

został temat poruszony.

Niestety nie jest to problem przedstawiony na filmie, bo u mnie od razu pokazuje się na telefonie grafika “Połączono” a komputer wydaje charakterystyczny przy podłączaniu urządzeń dźwięk, tyle że potem nic się nie dzieje. W tej chwili jestem już na 100% pewien, że to wina tej aktualizacji, bo sprawdziłem na innym komputerze i tam w trybie Pamięci Masowej komp od razu pokazał dyski w menu Mój Komputer, dodatkowo po wyjęciu z telefonu karty i włożeniu jej do czytnika też została wykryta bez problemu (na moim komputerze), natomiast jeśli jest w telefonie to jedyna możliwość aby komp ją widział to przez Samsung KIES, a na nim niestety kopiowanie czegokolwiek na kartę i z karty trwa przeraźliwie długo…

W menu dodaj - usuń programy nie ma aktualizacji opcjonalnych, natomiast w Windows Update po kliknięciu na nią mam tylko dwie opcje: “pokaz szczegóły” i “kopiuj szczegóły”. Pkt przywracania nie mam już niestety sprzed zainstalowania tej łatki, bo jak na złość usuwałem następnego dnia (nie wiedząc jeszcze o problemie), mam tylko kopię zapasową utworzoną w Windows 7 (tyle,że z 150 października)

EDIT : Temat do skasowania… czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze: wszedłem w Urządzenia i drukarki, potem we właściwości kiedy telefon był podłączony znalazłem ów sterownik i odinstalowałem go. Po ponownym podłączeniu telefonu system zainstalował go jeszcze raz i już jest OK :).