SA:MP - brak serwerów

Witam

kiedy uruchamiam SA:MP i klikam w zakładke “Internet”, nie wyświetlają mi się serwery, ani nie mogę żadnego wyszukać, kiedyś miałem to pare razy i po restarcie kompa wszystko było w normie :slight_smile: ale teraz nic nie działa…

jeśli to pomoże to mam ZoneAlarm 7.0, Ad-Aware 2007, i Eset Smart Security

mam internet z Vectra, bardzo słabą prędkość, niecałe 100 Mb/s :frowning: (do tego modem z Tomsona)

i jeszcze niewiem czy to ma z tym związek, przy właczaniu ad-aware informuje że SA:MP to malware, ale podejżewam że to fałszywy alarm :slight_smile:

proszę o pomoc

O LOL

mam internet z Vectra, bardzo słabą prędkość, niecałe 100 Mb/s :frowning: (do tego modem z Tomsona)

myslałem że padne :))

zaktualizuj SA:MP do najnowszej wersji

aaa… to wy nie wiecie dla mnie to był szok jak sie o tym dowiedziałem Niestety 13 maja 2008 team SA-MP ukończył pracę nad swoim modem.

"We gave up! kaput!

And we don’t wish to be a associated with this program anymore.

So please respect our copyright and license and do not distribute any of our files."

To znaczy,

"Odpuściliśmy, kaput!

Nie chcemy już mieć nigdy więcej doczynienia z tym programem. Prosimy o uszanowanie naszej pracy i nierozpowszechnianie plików."

A może to kolejny atak hakerski…? Oby to był atak hakerski…

gtasite.pl

Wejdź na http://www.sa-mp.com i zobacz co tam pisze. Poprostu wycofali się z projektu i wyłączyli master server. Inaczej mówiąc koniec z San Andreas Multiplayer.

@up- To napewno nie jest atak hackerski, bo by już dawno włączyli master’a.

Ciekawe dlaczego tak odrazu nic wcześniej nie było wiadomo tylko wyłączyi i … "Nie chcemy już mieć nigdy więcej doczynienia z tym programem’’ dziwnie to brzmi tak jak by sie bali czegoś dziwne :roll:

czyli do najnowszej wersji wezme, dzienki za pomoc :smiley:

skąd wziołeś to GhosTGT:

"Odpuściliśmy, kaput!

Nie chcemy już mieć nigdy więcej doczynienia z tym programem. Prosimy o uszanowanie naszej pracy i nierozpowszechnianie plików." :?:

Na Gtasite pisze too jest tłumaczenie dokładnie

Mi jakoś pokazują się serwery, i bez problemu mogę grać ( v0.2.2)

a masz oficjalne serwery??

ja mam tak samo i taką samą wersję, i kaput

myśle że to wina mojego neta

już zrobione :smiley: niewiem co było grane ale jest już wporzo, pozdro all :smiley:

a macie oficialne serwery ? bo podobno wyłączyli ?

ja mam oficjalne :slight_smile: