Safari - Internet Explorer ,,,Problem z głosem

Mam zainstalowany w komputerze Windows XP .

Zainstalowałem nowe konto i tam chcę mieć przeglądarkę SAFARI i INTERNET EXPLORER 7 , po zainstalowaniu tych dwóch przeglądarek nie mam głosu na żadnej z nich.

Na moim starym koncie działają te dwie przeglądarki bez problemu , a na nowym nie , dlaczego ?. Pomóżcie.

mirko1801 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

mirko1801 przeglądarka SAFARI to bardzo zły wybór jest tak dziurawa że mógłbyś przez nią cedzić makaron :smiley: im szybciej ją usuniesz tym lepiej dla ciebie. Nie rozumiem tylko wątku stare nowe konto ??? Jak nie masz głosu na nowym to korzystaj ze starego. Jak dla mnie to problem uprawnień konta coś masz tam namieszane.

kazek31 Na moim komputerze jest zalogowana moja córka i ja. Do tej pory mieliśmy wspólne przeglądarki , ale córka kończy pisać pracę magisterską i niby ja jej przeszkadzam , więc jestem zmuszony otworzyć sobie nowe konto na tym samym komputerze ( dwa konta z chasłem , moję i córki ) w starym układzie te dwie przeglądarki działają , natomiast na nowo utworzonym koncie ( moim ) chociaż wszystko jest tak samo zainstalowane mam brak głosu .Odnośnie Safari — dla mnie jest szybsza , ma więcej możliwości tworzenia list pamięci ( tematycznie ) i dla mnie ( mam 50 lat. ) jest łatwiejsza w obsłudze.

Dziękuję za zainteresowanie.

Powiem ci że wcześniej nie spotkałem się z takim problemem więc ciężko mi cokolwiek sensownego doradzić #-o . Może spróbuj zainstalować sobie inną przeglądarkę np: Firefox i zobaczyć czy na niej też nie ma głosu . O wiesz co ?! jeszcze wpadłem na pomysł żeby ewentualnie na twoim nowym koncie zainstalować jeszcze raz kodeki od głosu i od obrazu bo niektóre programy jak się instaluje to podczas instalacji mają do wyboru dla kogo mają być zainstalowane ( tj:" dla mnie-just me czy dla wszystkich- Allow users") bo możliwe że to one nie przeniosły uprawnień na nowe konto. A co za tym idzie możesz na swoim nowym koncie jaszcze raz zainstalować safari ( instalacja powinna nadpisać brakujące ewentualnie pliki a przy tym nie usunie starej instalacji. I może wtedy będzie dobrze.

Już jest wszystko w porządku , zrobiłem według Twoich wskazówek i jest ok.

Dziękuję za okazaną pomoc i pozdrawiam.

PS.

Safari jednak zostawiłem , jak dla mnie to ona jest dobra.