Saga Gothic na Windows 7


(Tefal444) #1

Cześć to znowu ja i tym razem z Sagą Gothic. Zainstalowałem gry i najnowsze patche. Ale jak zwykle pojawiły się porblemy. Otórz gdzy klikam w GOTHIC.exe nic się nie dzieje. Na youtube znalazłem poradnik że trzeba wyłonczyć rundll32.exe. I działa tylko pojawia mi się coś takiego:

http://forum.cdaction.pl/lofiversion/in ... 49443.html

Pomożecie? Mam Windowsa 7 Home Premium 64bity , Kartę graficzną Mobile intel 4 Serries Express Chipest Family , Procesor Intel Pentium Dual Core.


(Szymon200897) #2

A tryb zgodności włączasz?

I może włączaj jako administrator. Tam jest coś takiego jak “Uruchom jako administrator” i we właściwościach na stałe można to włączyć.

Może to pomóc. Nie zaszkodzi spróbować.


(Tefal444) #3

Trochę pomogło bo wchodzi mi do menu. Ale potym znów wywala


(Drobok) #4

Są one aby oryginalne ? Mnie na 7 g1-g3 ładnie śmiga. Myślę, że winą może nie być system (jeśli masz tryb zgodności + run as admin), co karta graficzna / antywirus / dodatki producenta.


(Tefal444) #5

A da rade je odpalić przez dosboxa?


#6

A czy to są gry DOSowe?


(Rmk) #7

A system, DirectX, sterowniki masz zaktualizowane ? i antywirusa masz wyłączonego ? Widzisz u mnie nie ma najmniejszego problemu z Sagą Gothic i to nawet po wyłączaniu modułu zgodności z gpedit.msc


(Tefal444) #8

Temat można zamknąć. Kupiłem nowego kompa i wszystko działa. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: