Sagem F@st 1400 czy Livebox?

Posiadam obecnie modem\Router Sagem F@st 1400 i zastanawiam się nad migracją na Liveboxa. Obecny Router leży mi bardzo dobrze, ale ostatnio kilka razy TePsa do mnie dzwoniła i dała do myślenia. W sumie można potestować. Z tym, że czy przejście na Liveboxa wiąże się z jakimiś przestojami w dostawie neta ?? Czy potrzebne jest jakieś przekierowanie linnii telefonicznej czy coś ?? Bo na 1 linii będzie puszczonych kilka rzeczy, dlatego pytam :P. Co sądzą użytkownicy Liveboxa, czy go polecają, i czy lepiej pozostać przy moim Sagemie, czy też lepiej przejść na Liveboxa ??

Jeśli nie masz problemów z tym routerem, to nie polecam przesiadki na liveboxa

Wiesz z dobrego serca nie polecam ci liveboxa:) bo to bedzie najgorsze twoje doswiadczenie :shock:

Nie plecam mialem livebox Wi Fi przestało działać i nie tylko u mnie był taki problem wakt wymieniono mi Liveboxa ale i tak mam luter i jest wszystko oki

ja mam liva na Wi Fi i chodzi mi bardzo dobrze o ile się go od sięci nie odłączy ( od gniastka zasilania ) bo jak się potem włączy to trzeba czekać z 20 min żeby wifi złapało ale poza tym działa bez zarzutu

było sporo na forum o liveboxie

nie zmieniaj routera na eksperyment od telekomunikacji

Mnie też . Ja polecam.

a ja nie polecam, kumpel testował liveboxa i chodziło mu koło 5kb/s wolniej niz na normalnym modemie :slight_smile:

ale musiał zostać na liveboxie bo mu starsi nie pozwolili wiercić i prowadzić kabelków przez pół domu.