SAGEM FAST 800 = neo & netia ? INTERNET

Mam modem sagem Fast 800 … mam go z neostrady…

Kończy mi się umowa z neo … i będę zakładał w netii.

Modem będzie chyba pasował ?

Czy netia jakąś wyśle mi instrukcje co i jak np. podłączyć?

Do ilu dni netia powinna założyć na mojej linii internet.

Czy jeżeli zrezygnuje z Modemu to pisze że 40zł dodatkowo … w jaki sposób je otrzymam?

Jeżeli zrezygnuje i z telefonu i z internetu z TP lecz netie będę miał na liniach TP to będę musiał coś płacić TP ?

Jeżeli w środę kończy mi się umowa to od razu nie będę miał internetu … czy dajmy na to jeszcze 1 tydzień będzie?

Jutro będę dzwonił do netii i będę o wszystko pytał ale chcę znać Wasze zdania na te tematy.

Aha czy jutro infolinia (11 Listopada) Netii będzie czynna ?

Aha dla tych co posiadają netie to zamawialiście przez Internet ?

Co Wam wtedy przyszło do domu? (dokumenty etc) ?

Podtrzymam Cię na duchu, u mnie było, że Netia miała podłączyć Internet do 12 godzin od czasu rozwiązania umowy z Neostradą, jednakże nie wywiązali sie z postawionego terminu, przez co stracili klienta.

tak będzie pasował

z netią dostaniesz nowy modem i będzie tam instrukcja

my nie wróżki, może być parę dni moze być miesiąc -> zależy od TP (bo zapewne masz u nich telefon)

po prostu ich nie zapłacisz :lol:

tak bodajże 36zł za utrzymanie linii

mi zanim odłączyli po zerwaniu umowy minęło ok 10dni

powinna, zresztą sprawdź… (ja do TP dzwoniłem w tamtym roku po Pasterce i odebrali :lol: )

No to jak tak trzeba będzie płacić to kompletnie nie będzie mi się opłacała netia :confused: No to ładnie.

TP dostało za to karę ale za utrzymanie linii trzeba płacić… to już lepiej telefon u nich zostawić bo niedużo drożej wyjdzie a telfon stacjonarny się przydaje ;]

Nie no ale się człowiek jeszcze zdenerwował na noc (nie mam nic do Was tylko do tej za… TP’sa). Jak ktoś gdzieś napisał … niech przyjdą i mi wyrwą kable żebym nie korzystał z ich :-x :-x :-x

Chciałem właśnie wsiąść INTERNET + TELEFON z Netii wychodziło by mnie o wiele taniej niż w TP i to jeszcze z 60 minutami darmowymi i 1Mb/s :shock: Masakra a ja im mam płacić 36zł … oO nie na pewno da się to jakoś ominąć … przecież to będzie totalna głupota tak jak całe TP

Złączono Posta : 10.11.2007 (Sob) 23:12

Znalazłem taki pkt na stronie netii :

Chyba nie będą pobierać opłat … zresztą jutro zadzwonię i się dowiem.

Będą pobierać opłaty bo to jakby przez ich łącze leci:)

Ale zgodnie z tym co pisze

To nie będą. Chyba Netia się z nimi jakoś rozliczy tak mi się zdaje. Zresztą zadzwonię to się dowiem.