Sagem my 411x ciekawostki

Mam taki telefon i właśnie odkryłem, że da się w nim zminimalizować odtwarzacz. Każdy myśli że się nie da. A właśnie teraz gra sobie muzę w dobrej jakości ze zminimalizowanym odtwarzaczem. Jest tylko jeden problem NIE WIEM JAK TO ZROBIŁEM że się zmninimalizował. ;D

Wygląda to tak że w miejscu gdzie jest tapeta pisze czcionką taką jaką jest napisane przy skrótach klawiszowych np bluetooth Tytuł piosenki i wykanawcę. I mogę wejść do menu muza gra dalej wszystko mogę robić. tylko jak to się stało?

Może wiecie jak się minimalizuje odtwarzacz?

A może wiecie jeszcze coś ciekawego na temat tego telefonu?

Jak tak to piszcie. Będę wdzięczny.

Szukanie nie boli :mrgreen: . Wystarczy zajrzeć do Wielkiej Encyklopedii - googli i wpisać “odtwarzacz w tle sagem my411x” ;]

http://www.sagem.fora.pl/

a dokładniej

http://www.sagem.fora.pl/my400x-my401x- … e,717.html

Pozdrawiam! 8)

Dzięki. Właśnie tak to zrobiłem. :smiley:

Ale czy nie ma jakieś lepszej funkcji?

Bo może i zapomnieli zrobić klawisza który powoduje minimalizację.

Wąpie, aby zapomniaeli…

No więc narazie robię to tak:

Mam telefon w Plusie. Dzwonię do siebie, kiedy na ekranie pojawia się Aktywny przekaz połączeń rozłączam i wciskam czerwoną kreskę aż pokaże się moja tapeta, od razu wciskam przycisk pod tymi do regulacji głośności i przytrzymuję aż zacznie grać muzyka. wtedy przychodzi SMS od kto dzwonił Wciskam odczytaj i natychmiast naciskam czerwoną kreskę i wyświetla się pytanie Czy uruchomić Music Playera Naciskam tak i już.

Może i skomplikowane ale skuteczne. Trzeba tylko być szybkim i uruchomić muzykę zanim przyjdzie SMS i po wciśnięciu ODCZYTAJ nacisnąć czerwoną kreskę zanim Wyświetli się pytanie CZY URUCHOMIĆ MUSIC PLAYERA.

Złączono Posta : 18.11.2007 (Nie) 12:55

Wiem jeszcze coś czego nie ma w instrukcji.

O robieniu zdjęć. Tymi przyciskami do regulacji głośności można robić zbliżenie i oddalać a przyciskiem pod nimi robić zdjęcie.

A wiecie, że ten telefon trzęsie się za pomocą głośnika? To dlatego nie można w nim ustawić jednocześnie na dzwonek i wibracje. Mi zepsuł się głośnik. Miałem pecha i teraz nawet nie wiem czy ktoś do mnie dzwoni bo ani dźwięków nie wydaje ani nie wibruje.

A ja robie to tak biore włanczam minutnik na 1 min po czym włanczam Music Playera. Po odczekaniu 1 minuty włączy się alarm. Wtedy wciskamy czerwoną słuchawkę i wyskakuje Czy uruchomić Music Playera wciskam Tak i już jest. Słucham muzyki a jednocześnie robię co chcę. :smiley:

P.S. Tylko nie wolno zbyt wcześnie wyłanczać minutnika [-X czekamy aż pojawi się sygnał.

I trzeba szybko nacisnąć klawisz głośności. Wtedy wszystko działa :slight_smile: