Sagem my301x

Czy ktos ma telefon sagem my301x? Ile trzyma w nim bateria, czy rzeczywiscie czas czuwania wynosi dwa tygodnie?:smiley: I czy w ogole opłaca sie go kupić?? NIe potrzebuje zbednych funkcji w telefonie typu aparat, wiec zwrociłem uwage na tym modelu i najbardziej zalezy mi na dobrej baterii. Prosze o jakies opinie o nim:)

Jak zależy Ci na telefonie a nie centrum multimedialnym -> Nokia 3100/3120.

Sagem… jak sagem może mieć niewiadomo ile ale puźniej będzie problem ze sprzedażą… i wyświetlacz nie ten ;/

też bym poleciał nokie bo słyną one z wytrzymałych baterii

Nie wiem czy temat jeszcze aktualny bo sprzed paru dni, ale akurat miałem więc moge odpowiedzieć. W nówka Sagemie my-301x bateria trzyma 4 dni max Przynajmniej w moim egzemlarzu. I wcale go nie eksploatowałem specjalnie mocno: 2-3 kilkuminutowe rozmowy dziennie

_ no ja sobie chwale bardzo ten telefon,bateria trzyma mi prawie 14 dni ,bluetooth dziala perfekcyjnie,ekran duzy,ladne kolory,telefon jest cienszy od motki v3.jetsem bardzo zadowolony jest juz to moj 32 telefon ,a zarazem 5 sagem i chwale sobie te telefony niezawodny. goraco polecam jesli potrzebujesz telefonu biznessowego.pozdro _

wrobel01 : chyba pomyliłeś telefony :stuck_out_tongue: Telefon biznesowy i Sagem te dwa wyrazy się kłucą :stuck_out_tongue: Musze przyznać że przy większej eksploatacji nie doceniłem tego sagema, ma nie zły wyświetlacz (choć ciągle te czarne niedopracowane kolory yhh)

NIEPOMYLILEM.W ORANGE JEST ON POLECANY GLOWNIE DLA BIZNESSMANOW,NA STRONIE ANGIELSKIEJ PRODUCENTA TAKZE.A NAJLATWIEJ MOZESZ SIE O TYM PRZEKONAC CZYTAJAC GAZETKE “ORANGE DLA FIRM”.JA NIEMAM PROBLEMU Z WYSWIETLACZEM MAM NOWKE Z SALONU NA ABONAMENT I JEST SUPER.A DZIEKI TEMU,ZE SAGEM TO NAWET MOZNA ZAOSZCZEDZIC:)

Ten telefon jest dla biznesmena jak nie wierysz to masz chyba takie cos jak google i wpisz sobie Sagem my301x i bedziesz mial jego opis i sie all dowiesz…A mam jeszcze 2 pytanka 1.Znacie moze jakies linki z dodatkami do tego telefoniku…,a 2.czemu mi sie nie wyswietla info. o sieci?? telefon był kupowany bez sim locka w sklepie RTV…?? BajOO

PzdR *K_B*