Sagem my301x

(Borys875) #1

Czy ktos ma telefon sagem my301x? Ile trzyma w nim bateria, czy rzeczywiscie czas czuwania wynosi dwa tygodnie?:smiley: I czy w ogole opłaca sie go kupić?? NIe potrzebuje zbednych funkcji w telefonie typu aparat, wiec zwrociłem uwage na tym modelu i najbardziej zalezy mi na dobrej baterii. Prosze o jakies opinie o nim:)

(Dod) #2

Jak zależy Ci na telefonie a nie centrum multimedialnym -> Nokia 3100/3120.

Sagem... jak sagem może mieć niewiadomo ile ale puźniej będzie problem ze sprzedażą... i wyświetlacz nie ten ;/

(Emm16) #3

też bym poleciał nokie bo słyną one z wytrzymałych baterii

(Farall) #4

Nie wiem czy temat jeszcze aktualny bo sprzed paru dni, ale akurat miałem więc moge odpowiedzieć. W nówka Sagemie my-301x bateria trzyma 4 dni max Przynajmniej w moim egzemlarzu. I wcale go nie eksploatowałem specjalnie mocno: 2-3 kilkuminutowe rozmowy dziennie

(Master Wrobel) #5

_ no ja sobie chwale bardzo ten telefon,bateria trzyma mi prawie 14 dni ,bluetooth dziala perfekcyjnie,ekran duzy,ladne kolory,telefon jest cienszy od motki v3.jetsem bardzo zadowolony jest juz to moj 32 telefon ,a zarazem 5 sagem i chwale sobie te telefony niezawodny. goraco polecam jesli potrzebujesz telefonu biznessowego.pozdro _

(Dod) #6

wrobel01 : chyba pomyliłeś telefony :stuck_out_tongue: Telefon biznesowy i Sagem te dwa wyrazy się kłucą :stuck_out_tongue: Musze przyznać że przy większej eksploatacji nie doceniłem tego sagema, ma nie zły wyświetlacz (choć ciągle te czarne niedopracowane kolory yhh)

(Master Wrobel) #7

NIEPOMYLILEM.W ORANGE JEST ON POLECANY GLOWNIE DLA BIZNESSMANOW,NA STRONIE ANGIELSKIEJ PRODUCENTA TAKZE.A NAJLATWIEJ MOZESZ SIE O TYM PRZEKONAC CZYTAJAC GAZETKE "ORANGE DLA FIRM".JA NIEMAM PROBLEMU Z WYSWIETLACZEM MAM NOWKE Z SALONU NA ABONAMENT I JEST SUPER.A DZIEKI TEMU,ZE SAGEM TO NAWET MOZNA ZAOSZCZEDZIC:)

(Krysia Boss91) #8

Ten telefon jest dla biznesmena jak nie wierysz to masz chyba takie cos jak google i wpisz sobie Sagem my301x i bedziesz mial jego opis i sie all dowiesz...A mam jeszcze 2 pytanka 1.Znacie moze jakies linki z dodatkami do tego telefoniku...,a 2.czemu mi sie nie wyswietla info. o sieci?? telefon był kupowany bez sim locka w sklepie RTV...?? BajOO

PzdR *K_B*