Sagem my400x

(Dwajs) #1

Chcialbym sie troszke o nim wiecej dowiedziec :slight_smile:

Czy jest do niego jakis soft , aby np. zwiekszyc dlugosc nagrywania filmow?

W jakich cenach jest do niego kabel USB? Czy w ogole jest?

Jak to jest z Irda , w jakich cenach jest Irda do kompa?

I jeszcze na pewnej stronie www z telefonami komorkowymi ktos w komentarzach pod Sagemem my400x napisal cos takiego:

czy to prawda? Sagem my400x moze miec bluetooth?

I moze jakies wypowiedzi posiadaczy tego telefonu czy jest dobry? Czy sie zawiesza itp. itd.?

Z G贸ry Dzieki za odpowiedzi.

(Dod) #2

wiesz...

ceny kabli -> allegro

irda -> allegro

soft mozesz zmienic co za problem ? o ile masz dobry kabel i wiesz co robisz...

Co do niebieskiego, raczej w膮tpliwe bo po co producent mia艂by uniemo偶liwia膰 w艂膮czanie niebieskiego w fonie na kt贸rym on jest ? Jakie艣 nie logiczne...

Og贸lnie, dobry fonik. Sagem teraz produkuje coraz lepsze fony i coraz lepsze wy艣wietlacze.

(Dudas bad boy) #3

tey a allegro wysiad艂o wpisz sagem my 400x we藕 pierwszy i masz ca艂y opis!! :twisted:

(Boner3773) #4

na pewno sie takie znajdzie :slight_smile:

np. to:

400x_401x_cd.html'>http://allegro.pl/item103388707\_kabel\_usb\_sagem\_my\_300x\_301x\_302x\_

400x_401x_cd.html

(14,99z艂+koszt przesy艂ki 7,01z艂/13,01z艂)

np. to:

dobrze_dziala_.html'>http://allegro.pl/item103577940\_nowosc\_super\_irda\_na\_usb\_

dobrze_dziala_.html

(11,99z艂+koszt przesy艂ki 8z艂/13,50z艂)

sam mam sagema my400x i niewydaje mi si臋 to prawd膮, gdy偶 takiego czego艣 producent by nieograniczy艂...

telefoni wypasiony :slight_smile:

sam jestem szcz臋艣liwym posiadaczem od niedawna...i wiele os贸b mi go zazdro艣ci ^^

mia艂em do wyboru np. se k300i, czy samsungi jakies...nokie 6030 i ine... lecz wybra艂em sagema my400x i za nim bymgo niewymienia艂 :D.

ale powiem tak:

do pisania es贸w: baaaardzo wygodna klawiat贸rka...lecz je偶eli chcesz siedzie膰 w zupe艂nej ciszy troche 'brz臋dka' (norma w telefonach :P) :P; dalej... d藕wi臋ki brzmi膮 doskonale ^^ ; telefon si臋 艂aduje ~4-7h a trzyma oko艂o tygodnia (bardzo martwi艂em si臋 o baterie lecz niepotrzebnie :P); telefonik wykonany bardzo starannie, filmiki kr臋ci 30sekundowe :); dyktafon (niestety tylko 1 min); 艂adny kalendarz i w og贸le...

bardzo polecam ten model gdy偶 jest on wart swojej ceny.

je偶eli jeszcze jakie艣 pyt. dot. tego modelu to pisz...ch臋tnie odpowiem :slight_smile:

aaaa...i ma 2 wady:

1. 3,2mb pami臋ci (choc i tak nawet nie mam zape艂nionej nawet po艂owy :roll: )

2. z ty艂u obudowy, nie ochrania nic aparatu..wi臋c mo偶e si臋 porysowa膰 :confused: obudowa ma 'luke' do kt贸rej wchodzi aparat i przez to nie jest zabezpieczony :frowning: ...no ale zawsze mo偶na kupic folijki zabezpieczaj膮ce :slight_smile:

np. tu s膮 :slight_smile:

form=0&state=0&view=gtext&order=p&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to=&change_

view=Poka%C5%BC'>http://allegro.pl/10532\_akcesoria\_gsm\_folie\_ochronne.html?id=10532&hide\_categories\_

form=0&state=0&view=gtext&order=p&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to=&change_

view=Poka%C5%BC

prosz臋 bardzo :slight_smile:

@up (ten nademn膮):

ehh...a, mo偶e ta osoba chcia艂a si臋 dowiedzie膰 czego艣 od u偶ytkownik贸w tego telefonu? hmmm?

zoabczysz...kiedy艣 i ty czego艣 b臋dziesz potrzebowa膰 i Ci powiemy: "poszukaj se w googlach" wi臋c daruj sobie takie komenty :x

(Driver122) #5

co do kabla(np. USB) to nie wiem jak jest w tym modelu, natomiast w serii MY-X(oboj臋tnie, kt贸ry model) poza wymian膮 tapet, dzwonk贸w, animacji, "przerzuceniem" zdj臋膰, film贸w to kable z Allegro nie pozwol膮 na wymian臋 gier, pomijaj膮c, 偶e (mia艂em taki kabel pod USB) co chwila zrywa艂 po艂膮czenie....

(Dwajs) #6

to moze pokazecie jakis soft i co on tam w telefonie zmienia? :smiley:

(Boner3773) #7

przy zmanie softu telefon mo偶na znacznie ulepszyc :slight_smile: ale tracisz gwarancje :stuck_out_tongue:

hmm...softu ja Ci niepokaze bo nieposiadam :stuck_out_tongue:

ale telefonik naprawd臋 porz膮dny i polecam :slight_smile:

(Dwajs) #8

Ale ten soft mozna sciagnac z neta czy gdzies kupic??

(Boner3773) #9

w servisach mog膮 to zrobi膰, oczywi艣cie za pinie膮dze :stuck_out_tongue:

a, je偶eli sam by艣 pr贸bowa艂 to gdzie艣 w necie mo偶liwe 偶e znajdziesz...ale samemu bym nie pr贸bowa艂...

bo co艣 spieprzysz...i telefon do servisu i p艂aci膰 z w艂asnej kieszeni za napraw臋 :?

(Driver122) #10

soft znajdziesz na stronie Sagema, bodaj偶e http://www.planet-sagem.com.rejestrujesz si臋, a dalej b臋dziesz mia艂 napisane......

(Ewci A) #11

ej ludzie bo ja mam problem :frowning: kupilam ten kabel USB razem z plytk膮 i nic... nie chodzi mi :frowning: tzn zainstalowa艂am to i nie wiem jak to teraz w艂膮czyc :frowning: bo na pasq mam ten program i tam tylko pisze zebym go odinstalowa艂a... heh... qrde... g艂upie to tzn ten kabel bo fon jest spox :mrgreen: je艣li kto艣 wie jak to zrobi膰 偶ebym mog艂a sobie zrzuci膰 fotki na kompa to pisa膰 ewci.a@op.pl

(Monczkin) #12

D艂u偶szych link贸w nie macie :evil:

(Boner3773) #13

@up:

hmm...mo偶e i by si臋 co艣 znalaz艂o ^.-

@eewciaaa:

hmm...oprucz sterownik贸w od kabla wgraj programik ze strony sagema:

http://www.planet-sagem.com

wellphone czy jako艣 tak

(squeet) #14

Davilo prosz臋 za艂o偶y膰 nowy temat, zatytu艂owa膰 go odpowiednio i opisa膰 problem. Nie odkopujemy starych w膮tk贸w.

Post kosz.