Sagem my411X- warto kupić? - wypowiedzi na temat telefonu

Witam, pojutrze kupuje telefon w mix plusie i najprawdopodobniej będzie to Sagem my411X. Powiedźcie, czy ten telefon ma jakieś wady? i Czy warto go kupić? Może jakiś inny w tej samej cenie? Proszę o wypowiedzi

Sagem my411x to ******** !!

widziałem go tylko zewnątrz i troche w środku :stuck_out_tongue:

jak dla mnie za mały wyświetlacz

Heh, kamklich napisałeś żeby brać k800i, tylko jeden problem jest, ja pytałem o telefony o podobnej cenie a se k800i od tego sagema ceną się różnią…

Złączono Posta : 26.09.2007 (Sro) 22:07

Jeszcze jedno- może ktoś by mi polecił inny telefon z mix plusa na 30 doładowań po 30 zł, max dopłata 100 zł

ten SE K510i znajomi mają i sobie chwalą:) Tylko że nie ma karty pamięci :frowning:

Ale w play masz same telefony z kartami pamięci :slight_smile:

u Mnie w gre tylko mix wchodzibo cała rodzina i wszyscy kumple w plusie mają, no i właśniem, zaletą sagema jest to że ma pamięć wymienną i w zestawie odrazy 256mb

hehe… w play masz samsunga Z170 z pamięcią 512MB a dokładnie w Mix PLAY. A telefon za symboliczną 1zł :slight_smile: Rozmowy do wszystkich po 49gr a sms 15gr :slight_smile:

W mixie mam eski po groszu i rozmowy po 20 groszy, Ale nie rozmawiajmy o sieciach tylko o telefonach :slight_smile:

Złączono Posta : 27.09.2007 (Czw) 15:48

W sumie nie usłyszałem jeszcze żadnej konkretnych wypowiedzi na temat tego telefonu wiec odswiezam

Heh, moim zdaniem to całkiem wporzo telefon, wymienna karta pamięci (256mb w zestawie), całkiem dobre odtwarzanie dźwięku (ma nawet lekkie podbicie basów). Jak na tą cenę to myślę że opłaca się go kupić

Nie wiem jakie masz inne telefony do wyboru-mógłbyś napisać;)

Ale jeśli chodzi o tego Sagema to z wyglądu fajnie się prezentuje:)

A co do jego użyteczności to krążą w necie różne opinie: jedni sobie go chwalą, inni piszą że są problemy z softem, komuś telefon upadł i poszła szybka od wyświetlacza (niby słabe materiały). Najlepiej jakbyś sam poszedł do Plusa i go sprawdził. Pobaw się menu, uruchom BT i inne rzeczy, ściśnij mocno w ręku, a przekonasz się czy aby się zaraz nie rozleci;). Niestety nic więcej nie moge napisać gdyż bazuję na tym co znalazłem w internecie. W życiu miałem tylko jednego Sagema myX 5-2 i “powiem” tylko że była to bardzo krótka przygoda. Choc mam nadzieję że z tym modelem będzie wszystko ok:)

Witam również jestem zainteresowany kupnem my411x .Słyszałem ze są problemy z wgrywaniem mp3 na karte pamięci lub ze wogóle telefon nie widzi karty:o.

Wyczytałem także że ktoś po prostu wsadził do wejścia na karty kawałek papieru i ze wszystko gra bo te blaszki słabo przytrzymują tą kartę .Proszę również o informacje do jakich kart obsługuje sagem, czyli do ilu mb lub gb . i czy da się przez kabel usb wgrywać mp3 itp bo słyszałem również o problemach z tym związanych . Z góry dziękuje :slight_smile: .