Sagem my411x-wasze opiniie

Witam

Chce kupić telefon w erze i zastanawia mnie ten telefon

Moze ma go ktoś?

Jakie są wasze opinie?

Jedyne co mi się w nim podoba to ładnie grający odtwarzacz i slot karty pamieci.

(szybko się rysuje obudowa)

Kupiłem go, ładnie robi zdjęcia, odtwarzacz super, tylko jeden minus nie można mieć w nim gg, może da się coś zrobić zeby jednak było? Proszę o odp

:hahaha:

Nie kupuj pod żadnym pozorem Sagema. Tani szajs.

Szymon Stępniewski miałeś kiedykolwiek sagema w ręce? Ja miałem 5-2v przez dwa lata i gdyby posiadał slot na karte pamięci, byłby świetny, bateria po 2 latach użytkowania nadal trzyma ponad tydzień, mimo zalania, wielu upadków nic mu nie jest. Obecnie mam też o jakże skrytykowanego przez ciebie sagema 411x. Może nie ma minimalizacji mp3, zresztą IMO telefon nie jest od słuchania mp3. Ale widze, że masz SE i może uważasz się za lepszego, tylko, że powiedz mi jak do nowego telefonu można zamiast bt dać irdę? :hahaha: . Czego ty chcesz od taniego telefonu? Jesteś fanboyem, no a teraz zaszczyć nas dalej swoimi rewelacjami tylko podaj jakieś argumenty :x

Ja mam sagem my401x i nie jest źle (przede wszystkim tani był :stuck_out_tongue: ). A co do 411 (mój kolega ma) aparacik jest taki sobie jak na vga (bardzo na światło reaguje), poza tym jest slot kart i nawet podoba mi się dźwięk. Nie jest zły, jak na swoją cene :slight_smile:

sumik no dobra, ale Sagem ma mało telefonów !!

Szymon Stępniewski poczytaj opinie o topowym modelu nokii n95, mimo iż wtedy gdy ludzie go kupowali płacili za niego baardzo dużo, to okazało się, że nie był to zbyt udany zakup, ponieważ sam telefon ma dużą awaryjność, wady, które ujawniają się w trakcie użytkowania, spore luzy w sliderze, częste zawieszki systemu. Może sagem nie robi telefonów dla wysokich klas, ale myślę, że jest to taktyka, bo konkurują w średniej klasie. Robią tanie, dobre telefony, i tu chyba jest największa część rynku, przeciętny człowiek nie potrzebuje symbiana, dwóch aparatów w telefonie itp. Im więcej konkurencji tym tańsze i lepsze będą telefony. Ja obserwuję ten telefon od momentu jak pojawił się na rynku, wcześniej sporo czytałem o samsungu e250, dla mnie akurat ważne było ,żeby telefon miał slot na kartę pamięci, i był jak najtańszy. Wiadomo, że jakbym chciał przeznaczyć więcej kasy to wziąłbym telefon z symbianem i pewnie jakąś nokię, ale uważam, że ten telefon w zupełności mi wystarczy.

sumik Nie chodzi mi tu o Nokię N95. Ale o np. Nokie N73, E50, E65, Sony Ericssona W850i, K800, K750i itp. Sagem to słabo znana marka. Powinni zrobić nowe linie telefonów klasy średniej i wyższej, to dałoby im prestiż i lepszą pozycję rynku. Na razie mają mało telefonów.

No na pewno lepszy telefon od tego Twojego Sagema :wink:

Otóż zasmucę Cię, e250 byłby dobrą alternatywą gdyby nie chory soft. Przykładowo, spróbuj sobie pooglądać zdjęcia czy tapety z karty microsd, musisz za każdym razem najpierw wyłączyć zdjęcie, dopiero zjechać w dół i otworzyć następne i tak dalej. U mnie można przeglądać normalnie. Albo gdy jest słaba bateria (bodajże już od 40%), samsungiem nie zrobisz zdjęcia, nie zagrasz w grę itp, tylko sms i rozmowa. Po trzecie, spróbuj sobie ustawić własny dzwonek sms (nie da sie, są 4 wersje dzwonków ale tylko jakieś standardowe) Zwłaszcza ta druga przyczyna skutecznie zniechęciła mnie do tego telefonu. Mam 2 znajomych, którzy posiadają te samsungi, więc też znam je trochę z praktyki nie tylko teorii. IMO oba telefony są porównywalne, mają mniej więcej takie same funkcje, więc pojęcie lepszy tu nie pasuje. Dodam jeszcze, że od wczoraj umiem minimalizować odtwarzacz(jest nieoficjalny sposób już), więc to kolejny plus, którego nie uświadczysz w samsungu. Zarówno jeden jak i drugi telefon ma wady i zalety dlatego to który jest lepszy, zależy głównie od użytkownika i tego co od niego oczekuje.

a mi się podoba ten sagem, tylko nie można właczyć odtwarzacza mp3 i robić czegoś inneg to jego minus i jeszcze nie można przewijac piosenek, ale jest dobrze

mister1294 można, wczoraj przeczytałem na forum o sagemach i działa :slight_smile:

Fajny telefon

niby jak można jak nie można? weź wszystkim powiedz dużo ludzi by chciało wiedzieć jak słuchać muzy i chodzić po menu! mi raz udało sie pisać sms’a i słuchać muzy bo powróciło mi do odtwarzacza… Mam ten telefon ale nie długo go sprzedam bo ten telefon ma więcej minusów niż plusów…

prosze bardzo nie będę kopiował opisu tylko dam prosto do źródła :). Ja nie wiem czego wy oczekujecie od taniego telefonu? Chcecie płacić mało kasy za telefon a oczekujecie niewiadomo czego

może w przyszłości producent wyda oprogramowanie z opcją minimalizacji odtwarzacza :confused:

Ja mam sagema jest bardzo fajny. Parametry pewnie znasz ale lepiej go trzymać w futerale bo się łatwo rysuje ekran. Fajny ma odtważać. a ja kupiłem ze względu na to że sagem jest Głośny wystarczy tylko dobra jakość muzy i jest nieźle. Słuchawki w zestawie mają fajne basy.