Sagem my501c

Hej!

Możecie mi cos powiedzieć o sagemie my501c?? Zastanawiam się nad jego kupnem, tylko ze dużo osób mi mówi, że jest to kiepski i wadliwy telefon. Doradzaja mi Sony Ericssona k510i ale ja tak szczerze wolałabym sagema bo ładniejszy wyglad :slight_smile: Doradźcie mi który telefon wybrać i czy opłaca się wziąc sagema…Z góry dzięki :smiley: Buziaki :*

każdy z góry mówi że SAGEMy są to słabe, wadliwe telefony…że tak powiem /cenzura/ PRAWDA! kiedyś moze i tak…SAGEMy były wadliwe itd. etc…ale teraz…marka ta stała się bardzo dobrą! masz u nich super telefony w bardzo niskich cenach (w porównaniu do innych firm…)

ja bym brał SAGEMa!!

posiadam ten model i mysle ze to byl dla mnie idealny wybor (mialem na oku jeszcze se w300i ale wyglada obrzydliwie w stosunku do my501c szczegolnie w srodku) karty micro sd (1gb za 140zł) wejscie micro jack (kupujesz przejsciowke za 2 zl i podlaczasz co chcesz) standardowe wejscie usb (mi pasuje kabel od aparatu) super materialy bardzo mile w dotyku. nieporownywalne zdjecia z aparatu 1,3mpx (1280x1024 !!

jednym z minusow dla mnie jest to ze przy odtwaraniu muzyki nie mozesz wejsc do menu (oczywiscie mozesz odbierac rozmowy)

cos jeszcze pytaj postaram sie wpasc tu jeszcze raz i cos dopisac

Dzięki :mrgreen: Wezme sagema i mam nadzieje że to będzie dobry wybór bo wszyscy mi doradzaja sony ericssona k510i…Powiedzcie mi tylko jeszcze jak długo trzyma bateria a bede cała haapy :smiley: Serdeczne dzięki Pozdróffka :wink:

bateria jak narazie wytrzymuje dwa dni przy czestym wykorzystaniu mp3,

ale ten telefon to nie jest roza bez kolcow, ciezko znalezc jakiekolwiek kompozycje (cos jak thems w SE) a stadardowe sa chyba 3 no i mam troche problemow ze znalezieniem odpowiednich aplikacji java (girki itp)

ale to bole uzytkownikow malo popularnych modeli

mi bateria w półrocznym sagemie My400x trzyma 6-8dni przy normalnym urzytkowaniu :wink:

ja mam ten telefon dokladnie 7 dni i jak narazie trzyma mi 4 dni a mam jeszcze pol bateri, bardzo duzo koczystam z aparatu i mp3, wiec wedlug mnie bateria trzyma w nim dlugo, jezeli patrzac na to ile on ma funckji i wogole.

A moze ktos wie jak skonfigurowac kompa zeby korzystac z netu przez telefon za pomoca gprs-u. Mam kabel usb i niewiem jak skonfigurowac takie polaczenie w kompie. Moze ktos wie jak to zrobic.