Sagem my501x, Sagem my411x, Samsung E250

Witam! Planuję zakup telefonu, biorę pod uwagę sagem my501x, sagem my411x, samsung e250. Czy mógłby ktoś, kto miał styczność z tymi aparatami doradzić który wybrać, z góry dziękuję

ja mam e250 na początku wyglądał jak zabawka ale jest to fajny aparat.Ma odtwarzacz mp3 dobrej jakości (najważniejsze że nie szumi) ma bluetooth, radio aparat cyfrowy (niestety 0,3 mpx mógłby mieć co najmniej 1,3), ładnie wygląda minusem może być bateria (po poprawnym sformowaniu działa dłużej).Moim zdaniem jest to telefon multimedialny ale soft niedorobiony.W salonie plusa powiedzieli mi że soft ma wyjść w polowie sierpnia a jakoś na stronie samsunga nie widzę :roll: . ale ja i tak jestem z niego zadowolony.Ale jeśli mam Ci doradzić którymasz wybrać muszę wiedzieć do czego będziesz Ci potrzebny.

Do posłuchania czasem muzyki (bez szumienia, idp) oczywiście wiem, że telefon nigdy nie zastąpi mp3, samsung hmm wciąż nad nim myśle, ale jednak ta bateria nie najlepsza, aparat również, z mp3 nie wiem jak jest bo nigdy nie miałem przyjemność by ich usłyszeć z tego telefonu, ale z tego co piszesz, nie są one najgorsze, jednak chciałbym wiedzieć nieco więcej o sagemach :slight_smile:

niektóre sony ericsony z serii w są lepsze niż nie jeden odtwarzacz :smiley: mi bateria po formacie przy średniej ilości bawienia się działa 5 dni 8) ja od telefonu wymagam dużo i dlatego wybrałem E250

No z tych trzech to Samsung, ale brałbym W200i, albo uzbierać $ i W300i nabyć.

jest dobry ma irdę i bluetoth(samsung nie ma irdy ale ma blu) ma lepszą mp3 nie wiem jak z baterią u niego ale nie wiem czy jest bardziej funkcjonalny od e250.Ale tak pozatym to Sagemy są kiczowate :wink:

Złączono Posta : 20.08.2007 (Pon) 15:16

ale do samsunga trzeba kupić kartę pamięci i kabelek usb bo w zestawie nie ma i to może najbardziej wqrzać :-x

Święta prawda. W300i jest lepszy od e250 ale niestety jest droższy :slight_smile:

900 mAh, według producenta czas czuwania to 400 godz. :wink: