SAGEM my700X - jaki zestaw słuchawkowy bluetooth?

Witam,

Mam SAGEM my700X i rozwalił mi się zestaw słuchawkowy :cry:

Teraz chciałbym sobie kupić zestaw słuchawkowy podłączony z fon przez bluetooth :slight_smile:

To jaki mam wybrać?

Prosze http://allegro.pl/item144843690_nowa_be … f_vat.html

Kamilo 15 dzięki:)

Tylko, że ja będę potrzebował głównie do słuchania muzy i czy to będzie dobry wybór?

zły

Lepiej kup normalne słuchawki

Czemu?

Szumieć będzie czy coś?

Do muzy to lepiej STEREO, i wiem z własnego doświadczenia. Kup lepiej oryginalny Zestaw Słuchawkowy STEREO

No właśnie, po pierwsze musi być stereo, a po drugie taka słuchawka nadaje się tylko do rozmów.

Złączono Posta : 03.12.2006 (Nie) 11:21

Radia też na tym nie posłuchasz, bo kabelki od zwykłych słuchawek robią za antenę.

To czy wtedy:

http://www.allegro.pl/item146402026_stereo_hf_sagem_my_x1_x2_x2_2_x3_x3_2_x5_x5_2_x6_2.html

Będzie dobrym wyborem?

Bo jak wcześniej wspominałem to mam SAGEM my700X i czy ten zestaw słuchawkowy wymieniony powyżej będzie pasować?

Bo w tych oryginalnych od Sagema to dźwięk był wspaniały:)

Basy, głośno po prostu zajebiście:)

A teraz nie wiem czy to nie będzie strata kasy na ten zestaw.

To kup taki sam model jaki dostałeś z telefonem.

No ale ton co ja miałem to kabelek 3 razy przekręciłem i już siadł :frowning:

Naprawiałem go ze 3 razy i za każdym razem taka sama usterka :-x

I teraz chciałbym coś lepszego sobie kupić aby na dłużej mi starczało 8)

The neo pasować może by i pasował ale to nie jest oryginalny zestaw więc nie licz na dobrą jakość dźwięku

Kamilo 15 a czemu twój licznik postów ciągle stoi na 0 ??

A wracając do tematu to czy powiedzcie mi czemu jak ściszę na min muzę na komórce to jest wyraźnie słyszalny szum a jak zrobię głośniej to też jest go słychać i czy w waszych modelach tak też jest słuchać?

no dziwne nie ?? mój licznik stoi pierwszy raz tak mam . a u mnie w telu zadnych szumow nie ma

A wtedy coś możesz poradzić na te szumy ??

A co do licznika to chyba u wszystkich nie działa :stuck_out_tongue: