Sagem myX5-2v


(Piotrek1970) #1

Wczoraj odebrałem z naprawy telefon Sagem myX5-2v bo miał być zdjęty simloc a trwało to 3 miesiące i tak go nie zdjeli w końcu jak go odebrałem okazuje się ze niema w nim takiej funkcji demo ,kamery jest tylko sam aparat a co najważniejsze jest zupełnie inny numer imeil a niżeli mam w papierach.Dzisiaj idę tam z powrotem aby to wyjaśnić a może mi ktoś powie jak to można było zrobić bo na naklejce pod baterią jest taki sam numer tylko jest inny po wpisaniu *#06#


(Homik1983) #2

Gdzie oddawałeś ten telefon? Autoryzowany serwis czy jakaś buda gdzie zdejmują sim-locki? Idź wyjaśnij z nimi sprawę, jeżeli nie pomoże to ja na twoim miejscu zgłosił bym sprawę na policję. Być może pozbyłeś się bebechów swojego telefonu, a została Ci z niego jedynie tamta obudowa z naklejką, na której nadrukowany jest poprawny numer imei.


(Piotrek1970) #3

Dokładnie tak zrobie jak piszesz tym bardziej ze ten telefon ma wszystkie papiery i pochodzi z salonu. Byłem już u niego ale dziś jest zamknięte poczekam do poniedziałku i zobaczymy. Jestem laikiem w tych sprawach ale słyszałem ze numer imei jest wpisany na płycie głównej to w takim razie mam inną płyte główną.


(JNJN) #4

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN