Sagem myX6-2 - co o nim myślicie?

Już wnet kończy mi sie umowa z Orange i chcialbym sobie ją przedłużyc… Teraz na ten czas pan w Orange doradzał mi kupic Sagem myX6-2, tani i te bajerki ma co by mnie interesowały… ( http://www.mgsm.pl/katalog/sagem/myx62/ )

Co sądzicie o firmie SAGEM, która produkuje te telefoniki ? ? Jakie macie doswiadczenia z nimi, co myslicie o ich użytkowaniu… kto uzywa tego modelu ? i co o nim sądzi(jaki ma aparat photo, odtwarzacz mp3)… Moze doradzicie mi inny telefonik ???

Myslałem tez o Noki 6230 albo 6230i. A SE K750i ??? Jaka jest przyblizona ich cena w Orange, orientuje sie ktoś ??? - tych 3 telefonów ???

Dzieki i pozdrawiam :slight_smile:

bierz tego SE k750i … najlepszy z tych co podales i najnowszy , ten sagem dobry wyswietlacz i aparat ma ale tylko to …

No tak… ale nie wiem czy bede miec na niego tyle $ hehe… Prosze, niech ktos rozwinie wypowiedz na temat tego SAGEM’a ! :slight_smile:

Sagem posiada świetny wyświetlacz i aparat posiada 64 bitową polifonie jest możliwość dokupienia karty pamięci nawet do 1 gb ma MP 3 bluetoth irde

SE jak jest różnica z tym Saqemem już mówie

SE ma gorszy wyświetlacz tylko 65000 kolorów a SAQEM 256000 , gorszy aparat 0,30 mln a Sagem ma 1,30 mln lepszy zoom , gorszą Polifonie SAqem ma 64 tonową a SW 40 tonową

A co ma SE czego nie ma Saqem

SE posiada więcej ebudowanej pamięci 41mb a saqem tylko 10 mb ale za to da sie w nim jeszcze ją rozbudować a w SE nie , posiada lampe błyskową i Radio

Ps : pomyliło mi sie z K700i ale Saqem i tak jest dużo tańszy od SE i ma podobne możliwości więc brałbym w ciemno

Ja bym brał na Twoim miejscu Saqema jest to telefon o podobnych możliwościach ja SE k 750 i

weź sagem’a najrzadziej trafia do reklamacji :slight_smile: