Sagem-simlock

mam sagema MYX5-2 i mam do niego kabel i chciałbym z niego zdjąc simlocka tylko nie wiem jak?Kto wie jakiem programem mozna to zrobic??

w warunkach domowych nie da się tego zrobić

możesz tymczasowo usunąć

instrukcja:

http://klubin.hrleon.com/gsm/opisy.php#1-7

a program sciągniesz tu:

http://klubin.hrleon.com/gsm/programy.php

UHO : Kolejny raz gadasz bzdety…

linux 2006 : Musisz mieć odpowiedni kabel, taki za 10 zł z allegro się nie nadaje :stuck_out_tongue: Taki który by był odpowiedni kosztuje w granicach… 500-700 zł :slight_smile:

Dokładnie!

Potrzebny jest Flasher do ściągania locka.

Takim za 10zł na allegro to mozna co najwyzej

powgrywac tapety/, gry/, itd.

TaOs , uważasz, że 500-700 zł to warunki domowe? już lepiej iśc do komisu i zdjać za ~20PLN, podałem sposób jaki znam i który w moim przypdaku okazał się skuteczny… na forum dzielę się swoimi informacjami i doświadczeniami, może i wg Ciebie są to bzdety, natomiast ja bardziej nazwałbym tak kupienie kabla za 500-700zł po to aby zdjąć smilocka po za tym podałem sposób do którego wystarczy “nienadajacy się kabel z allegro za 10zł”

reszty nie skomentuje za to przytoczę: “Dlatego dzwon głośny, że wewnątrz próżny.”

UHO : a ja powiem tak: nie możesz wiedzieć ile gościu ma kasy… jedni mają telewizor 20" na 5 osób a inni 5 telewizorów po 120" na 2 osoby. Więc po co jeszcze chcesz udowadniać że masz racje ? Jeżeli gościu ma kase i chęci to niech kupuje, a przytaczanie zdań typu “warunki domowe” jest raczej nienormalne… bo z czym porównywałeś ? z tymi co muszą wyżywić 6 osób za 10 zł czy z tymi co mają 20k na miesiąc ?

reszty nie skomentuje za to przytoczę: “Dlatego dzwon głośny, że wewnątrz próżny.”