Sagem wi-fi 11g usb adapter

Witam

Wywaliłam niechcący sagem wi-fi 11g usb adapter przez “dodaj lub usuń programy”.

Ściągnełam je, i instalator twierdzi, że są gotowe do użycia, ale nie są. No i nie wyświetlają się w “dodaj lub usuń programy”.

Chciałam przywrócić system z przed paru godzin, ale komp nie reaguje na F8(?)

I co teraz?

Panel sterowania ->Połączenia sieciowe->Prawoklik myszy na: Połączena lokalne z wyszczególnieniem

karty >sagem< (ponieważ może być kilka połączeń) ->Właściwości ->Sterownik->Przywróć sterownik

Znalazłam “przywróć sterownik”, ale wyskakuje okno że nie wykonano kopii i wyrzuca mnie do pomocy.

Jeżeli ściągnąłeś właściwe sterowniki, to wejdź do Mój komputer->Właściwości->Menedżer urządzeń->

Karty sieciowe->dwuklik na swoją sagem -> sterownik->Odinstaluj. Zamknij aplikację.

Zainstaluj ściągnięty sterownik.

Odinstalowałam go, ściągnełam te co trzeba sterowniki, ale jak kreator instalacji kończy je instalować to nie ma ponich śladu na kompie, mimo że śą “gotowe do użycia” wg kreatora…

Jest to modem TP, więc chyba jest do niego płyta, albo tutaj:

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obsluga_klienta/pomoc_tech/internet/modemy/sagem800/inst_ster/

No płyta jest… Tylko, że mam stary komputer… Nie czyta płyt już kieszeń, a nawet przestała się otwierać od jakiegoś czasu…

Przekopiuj płytę na pendriva, oczywiście na innym komputerze.