Sagem

Witam

Mam pytanie, co myslicie o telefonach firmy Sagem !!

Dobra firma, choc mało znana. polecałbym raczej te nowsze modele bo te starsze przysparzaja kłopotów. my-X3 - 2(??) nie znam, wiec nie moge ci go ani polecic ani odradzic !

Nie jest to zły telefonik, ale nie ma np. gier java, aparaciku… wiesz poradził bym ci skorzystać z takiego wynalazku ludzkości jak wyszukiwarka o nazwie GOOGLE wpisz to czego szukasz i wyświetli ci sie on nim parę stron.

Szmelc a nie dobra firma.

Nie jest za specjalny ale od biedy może być, jeżeli chodzi o samą firme to nie polecam.

Rozumiem, że potrafisz uzasadnić koledze swoją opinię :evil:

kamaa , jesli idzie o firmę Sagem, to (jako użytkownik Sagema X-6) mogę ci spokojnie ją polecić. Od momentu wypuszczenia na rynek modelu X-5 Sagem dołączył do grona producentów telefonów dobrej jakości. Firma może nie jest zbyt znana, gdyż nie reklamuje się jak wściekła ani nie wypuszcza na rynek 5 nowych modeli tygodniowo :wink: , ale są to solidne telefony, służące głównie do tego, do czego został stworzony telefon, czyli do dzwonienia.

Minusem Sagema jest to, iż mało jest w necie dzwonków, tapet czy innych bajerów do niego. Jeśli potrzebujesz telefonu, do którego będziesz chciał ściągnąć te wszystkie gadżety, to nie brałbym Sagema. Ale jeśli potrzebujesz telefonu, który nie gubi zasięgu, ma czysty głos i jest stosunkowo niedrogi, to polecam.

Jesli idzie o Sagema X3-2, to jest to najprostszy model, jaki może obecnie funkcjonować na rynku. Brak javy, aparatu, wyświetlacz 101x80 (niezbyt rewelacyjny) z trzema liniami (niezbyt duży) świadczy o tym, iż jest to aparat dla b. mało wymagających klientów.

Osobiście poleciłbym ci model X5-2. Wyświetlacz 128x160, 65 tys. kolorów, 8 linii, java, aparat, funkcja dyktafonu. Ponieważ wyświetlacz i aparat są takie same jak w X-6, mogę stwierdzić, iż wyświetlacz jest bardzo wyraźny (nawet w słońcu), a zdjęcia nim robione są niezłej jakości.

Opis Sagema X3-2

http://www.era.pl/index.php/id=firma_9/dane_tech=176/zone=10/section=korp

Opis Sagema X5-2

http://www.era.pl/index.php/id=firma_9/dane_tech=198/zone=10/section=korp

osobiscie polecam sagem myX-5m i nie narzekam.

racja ze firma nie reklamuje sie tak jak np. nokia ale a to dobre telefony.

pozdro

ogólnie sagem to się na komórki nie nadają:P może tylko NOKIA SIEMENS I MOTOROLA

Ja mam Sagema myx-6, kupiłem go 1,5roku temu, a dalej ma rozwiązania technologicznie nowe, nie jeden kolega zazdrości mi tego telefoniku (a mają nowe nokie). Pozatym Sagem zostal ogłoszony najlepszym dostawcą komórek na rynek francuski.

Ja mam Sagema myX-2 ale zamiezam go zmienic na Siemensa c60 bo nie podoba mi sie ten sagem :stuck_out_tongue:

a ten siemens akurat bedie lepszy :stuck_out_tongue:

ja mam sagem MY X5-2 i jestem naprawde zadowolony… ze polifonia smiesznie troche odtwarza ale za to ma wypasione dzwoneczki hi-fi

SPEED1990 c60 to badziewo

No to prawda, mój też dziwinie polifonie odtwarza.