Saints row 2 problem w menu i z włączeniem gry

kupiłem edycje specjalną instaluje i odpalam grę i tam gdzie mam wybrać nową grę itp komputer sam lata po wszystkich opcjach i jak wcisnę enter i wybierze się jakaś opcja nie moge już nic zrobić. Chyba wiecie o co mi chodzi prosze o pomoc

kowal172 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

prawdopodobnie masz podpiętego pada i wersja która jest zainstalowana pochodzi “od cioci z kanady” - spróbuj bez PADa i/albo kup oryginał

nie mam żadnego pada podpiętego nie jestem idiotą troche mnie to już denerwuje mam oryginał i nie od cioci z kanady jak ktoś napisał ktoś wyżej mam problem którego nie znalazłem rozwiązania gdzieś indziej więc skierowałem sie tu

po prostu swego czasu sporo czytałem o tym - całkiem udanym moim zdaniem - tytule i problem ten występował na wersjach torrentowych. Podobnie teraz - na hasła saint’s row 2 problem z menu wyświetla stronki z pirackimi wersjami. A jak jesteś w miarę dociekliwy to na jednej z nich mignął mi przed chwilą jakiś patch/crack - ale to już musisz wygooglać samodzielnie i sprawdzić - może pomoże…

Ew spróbuj uruchomić grę bez innych akcesoriów wpiętych do portów USB albo ściągnij ostatnie oficjalne patche - może to pomoże. A jak nie to zawsze możesz napisać do pomocy technicznej oficjalnego dystrybutora w Polsce - na pudełku jest adres :slight_smile: