Saints row 2

siemka nieznam sie zbyt dobrze na komputerze i niewiem jakie karty graficzne procesory itp. sa lepsze gorsze i chcialbym sie dowiedzec ze wejdze mi gra saints row 2 bo jak niewejdze to po co wydawac kase w bloto.

oto mooje parametry.

vista home premium

proceor:Inter pentium dual cpu t2390 @ 1.86ghz (2cpu),~1.9ghz

2 gb pamiec ram

ati mobility radeon hd 3470; vram 256mb

Speakers (realtek high definition audio

jak chccie jeszcze cos to piszcie i powiedzcie gdze to sprawdzic.

Wejdzie Ci każda gra. Pytanie tylko jaką wydajność w grze uzyskasz przy grafice w laptopie? Przy tych parametrach nie oczekuj żadnych rewelacji, choć zapewne da się pograć

to znaczy będe sie wkurzac czy bende mogl grac spokojnie

W zależności od tego jak ustawisz parametry gry to albo jedno albo drugie rozwiązanie :slight_smile:

Wejdź na taką stronkę “Can You Run It?” czy coś takiego.

Zbędne. Tej gry nie ma w wykazie :slight_smile:

to jak ustawie parametry czyli rozdzelczosc ekranu? i jak bende miec odpowiednio niskie to bendze mi chodzic plynie

Dodane 21.02.2009 (So) 16:27

mam problem z gra poniewiem gdy chce ja uruchomic pojawa sie czarny ekran jak by mialo juz sie wlanczac a za chwile blond wyskakuje i program sr2 przestal dzislac i jest do klikniecia zamknij program. pomuzcie co mam zrobic zeby dzialala ta gra.wydalem 100zl i co niepogram sobie!

Dodane 21.02.2009 (So) 16:36

mam problem z gra poniewiem gdy chce ja uruchomic pojawa sie czarny ekran jak by mialo juz sie wlanczac a za chwile blond wyskakuje i program sr2 przestal dzislac i jest do klikniecia zamknij program. pomuzcie co mam zrobic zeby dzialala ta gra.wydalem 100zl i co niepogram sobie!

Dodane 22.02.2009 (N) 1:01

ok gierka chodzi na 800/600 i na najmniejszych detalach plynie a jeszcze jedno jak z gta 4 chodzilo by mi tez jak sr2 chodzi na najmniejszych.