Saints Row: The Third - brak głosu bohaterów w cut scenkach

   Witam. Otóż pomimo tego, że gra jest już trochę stara i w nią grałem na starym koncie steam (straciłem je), to po przecenie znowu sobie kupiłem tą grę. 

   Mój problem to to, że w cut scenkach nie ma głosu bohatera i nie wiem co robić. 

 

Proszę o pomoc.

 

EDIT: 

 

Teraz zauważyłem, że również brak dźwięku rozmów telefonicznych.

Jaki system, specyfikacja komputera ?

Sterowniki zainstalowane ?

Procesor AMD Phenom 9550 Quad Core 2.20 GHz

RAM: 3GB

Grafika: GeForce 9600GT

Karta dźwiękowa zgodna z DirectX

 

Wiem, że sprzęt już przestarzały, ale gra wcześniej śmigała bardzo dobrze. 

Podaj model karty dźwiękowej. Spróbuj zainstalować do niej sterowniki. Czy w jakiejś innej grze był podobny problem ? Spróbuj też rozpocząć nową grę. Też zakupiłem Saints Row 3 i też czasami nie mam głosu tylko czasami znika więc jest to wina gry. Przed formatem komputera grałem w Saintsy i był ten sam problem a po formacie musiałem wgrywać wszystko od nowa także sterowniki. Jest to wina albo naszych kart dźwiękowych lub samej gry. Czy miałeś cokolwiek naprawiane/robione przy karcie dźwiękowej np. w serwisie ? Moja karta była wymieniana a panowie z serwisu chyba coś skopali przy konfiguracji :confused:

Przepraszam ale mnie wyprzedzileś kiedy to pisałem.

Wybaczcie nie zbyt się znam… Gdzie tu pisze jaką mam kartę dźwiękową? http://i.imgur.com/NdVJA79.jpg

// EDIT: Zainstalowanie sterowników skończyło się tym, że nie miałem dźwięku w komputerze i musiałem przywracać go do działania z poprzednich godzin.

W takim razie coś jest nie tak z kartą dźwiękową bądź konfiguracją. Niech wypowiedzą się ci którzy o wiele bardziej się znają bo moje pomysły się skończyły. Sam mam z tym problem :confused: U mnie wystarczy reset gry.

No właśnie nikt się nie wypowiada :confused:

Spróbuj reinstalować grę / sprawdź spójność plików - możliwe że podczas instalacji coś poszło nie tak.

Jak masz ustawione ustawienia w grze ?

Sprawdzałem spójność, nic nie dało. Jeszcze nie reinstalowałem, zaraz to zrobię.