Salon Bentley Polska

Witam.

Zacznę od tego że mam takie hobby że lubię zwiedzać salony samochodowe…

Teraz mam na oku Bentley’a, ale ja mieszkam w Krakowie i w Krakowie nie ma salonu Bentley’a. W Polsce są trzy salony. W Warszawie, Poznaniu i w Bielsko-Białej. Najbliżej mam do Bielsko-Białej.

Piszę ten temat z myślą, że osoby mieszkające w tych miastach powyższej wymienionych, które być może były w salonie Bentley’a i są w stanie powiedzieć jak tam jest? Czy w ogóle każdy może wejść i czy są samochody otwarte jak w każdym innym salonie? Jak tam z obsługą? Czy są do wzięcia jakieś prospekty reklamowe? Po prostu czy można przyjść i pooglądać samochody :smiley: bo w sumie nie ciekawie by było jak bym z Krakowa przyjechał i okazało się że mogę tylko wrócić z powrotem :smiley:

Najatrakcyjniejszy salon to ten w Warszawie, bo przy nim są jeszcze salony AUDI, VW i Porsche, ale za to do Bielsko-Białej mam najbliżej…

Dzięki za każdą pomoc

pozdrawiam

raczej wszystko jest tak jak w każdym innym salonie samochodowym. Bentley to też samochód, samochód dla bogaczy ale samochód nie? :slight_smile:

no też tak myślę ;D:D byłem ostatnio u Mercedesa to nie mieli “na stanie” klasy S, CL, SL, SLK… w AUDI nie było R8 ani też żadnego modelu z serii S… co najwyżej z pakietem S-Line… był model A8 ale zamknięty… Q7 też zamknięty… ale ostatnio byłem w BMW to tam wszystko pootwierane i bardzo miła obsługa… była nowa seria 7 i była otwarta… nie będę tutaj pisał o wrażeniach bo nie po to tworzyłem ten temat :D:D było też nowe Z4… wszystko otwarte a jeden z dealerów podszedł do mnie i do kolegi i normalnie przywitał się przez podanie ręki i wyjaśnił kilka spraw :D:D

a wracając do bentley’a to trochę by mi głupio było jak bym z Krakowa przyjechał do, np. Bielsko-Białej i mógłbym tylko zza szyby pooglądać :smiley:

dlatego chciałem zapytać osób które być może tak jak ja lubią czasem wpaść do takiego salonu i pooglądać, posiedzieć, podotykać :D:D

zadam jeszcze pytanie :smiley: (jak by był jakiś problem to mogę zmienić temat, na razie pozostawiam taki jaki jest chyba że któryś z adminów będzie chciał to zmienię)

czy był ktoś z Was w salonie mercedesa i “zastaliście” tam może klasę S?? nie mówię już o CL i SL choć jak by ktoś napisał gdzie, w którym salonie jest to bym się nie obraził :smiley:

po prostu jak byliście w salonie mercedesa i widzieliście tam modele S, CL lub SL to napiszcie tutaj gdzie :D:D

nie muszą to być moje rejony małopolski :smiley: w tej sytuacji interesuje mnie cała Polska :smiley:

wielkie dzięki

—edit—

jak by to kogoś interesowało to podam adresy salonów w których byłem

Mercedes - Sobiesław Zasada Kraków Sp. z o.o. - Kraków ul. Armii Krajowej 17

http://www.zasada-krakow.mercedes-benz. … /home.html

“na stanie” mieli modele: klasa A, B, C, E limuzyna (W211 i W212), Vito,

wszystko otwarte, można wszystko pooglądać, obsługa spokojna :smiley:

AUDI - Bełtowski Audi ul. Zakopiańska 169A | 30-435 Kraków

http://www.beltowski.pl/

“na stanie”: A3, A3 Sprortback S-line, A4, A5, A6, A8 (zamknięty), Q5, Q7 (zamknięty)

ogólnie też fajnie tylko jeden z dealerów chodził cały czas za nami i tylko sie patrzył i po około 15 minutach jak za nami chodził poszedł z powrotem do biurka i znów upłynęło kilka minut i dopiero zapytał czy w czymś pomóc :smiley: proponował nawet podpisanie umowy, bo widział że nam się chyba spodobało bo spędziliśmy tam ponad godzinę :smiley:

BMW - M-Cars ul. Góra Libertowska 14 30-444 Kraków - Libertów

http://www.bmw-mcars.pl/

“na stanie”: seria 1, 3 (limuzyna i coupe), 5, 7, X3, X5, Z4

bardzo fajny salon i obsługa bardzo sympatyczna, wszystko otwarte :smiley:

chciałbym znaleźć salon gdzie byłaby klasa S i mogłyby być też modele CL i SL :smiley: Nie byłby źle jakbym też trafił gdzieś na Audi R8 :smiley: w BMW mógłbym ewentualnie spotkać serię 6 i nowe X6 :smiley:

ale na razie planuje Bentley

pozdrawiam :smiley:

Towar macany, należy do macanta :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:wink:

:o z czego co wiem to salon i serwis jest najbliższy w Berlinie (Niemcy)

W Warszawie jest na 100% salon Bentley. Jest to salon, samochody ściąga właśnie od dealera z Berlina. Ale w Warszawie jest. W Bielsko-Białej jest tylko autoryzowany serwis.

oto link do Warszawy :smiley:

http://www.autoviva.waw.pl/

PS

Ej nie wie ktoś czy jest w jakimś salonie Mercedesa Klasa S? Bo chciałby zobaczyć to właśnie tak dokładniej niż tylko popatrzeć jak przejeżdża na ulicy :smiley:

Byłem dzisiaj jeszcze raz w tym krakowskim salonie

Mercedes - Sobiesław Zasada Kraków Sp. z o.o. - Kraków ul. Armii Krajowej 17

i były modele które były podczas pierwszej wizyty, ale były też nowości w salonie :smiley: był CLS, SLK, E coupe (W212) :smiley:

wydaje mi się że jak by co jakiś czas zaglądając do tego salonu to w jakimś czasie być może będzie tam klasa S którą chciałbym zobaczyć z bliska :smiley: od środka :smiley: