Sam Broadcaster 4.9.8 problem Windows 10

Mam problem z tym właśnie programem nie działa na Windows 10 i nie jestem w stanie ustalić dlaczego :frowning: Może ktoś ma podobne doświadczenia? Może komuś działa lub wie co zrobić aby działał. Instalować instaluje sie bez problemu. Lecz nie da rady go uruchomić niestety.

Oto co za każdym razem widze na ekranie :confused: Restart kompa nie pomaga niestety. Ustawienia aby pracował w trybie zgodności z Windows XP, 7 czy też 8 również nie pomaga. Wyłączenie antywirusa i firewalla też nie pomaga.

Na Support Forum Spacial Audio można znaleźć kilka podpowiedzi.

Właśnie staram się cos znaleźć ale niestety bezskutecznie jak na razie :confused: najbardziej wkurza mnie to że to było cholernie drogie oprogramowanie a nie ma nawet numeru telefonu do producenta… :confused:

Jeśli nie znajdę rozwiązania to może zna ktos z was jakieś oprogramowanie o podobnej funkcjonalności? Chodzi o nadawanie dla internetowej stacji radiowej.

A gdybyś uruchomił na Virtualu systemu na którym to działa ?

Znalazłem RadioDJ jako podobny program

Problem nie wystepuje tylko na Desktopie to samo dzieje sie na laptopach :confused:

  1. Czy program ma upgrade poza programem głównym? Wersja jest aktualna ?
  2. W opisie programu jest kompatybilność z win10 ?
  3. Przestał działać na win10 (był i przestał) czy nie działa od pierwszej instalacji ? Czy działa na win7 ?

Że tak powiem producent ma ■■■■■■■■ jaja… Wersja 4.2.2 działa… nowsze nie… To dziwne jest. Jest nowsza wersja ale to oznacza ze trzeba placic ponad 300 dolców po raz kolejny. Nie mam ochoty na to.