Sam głos na youtube

Mimo instalacji Flash Playera najnowszego z tej strony mam biały ekran na youtubie. Głos natomiast jest. Znacie jakieś rozwiązanie tego problemu ?

Wrzuć screena, może pomoże w rozwiązaniu problemu.

beztytuuacu.png

Uploaded with ImageShack.us

oczywiście instalowałeś po zamknięciu przeglądarki. Włącz obsługę Java Script.

Odznacz Włącz wtyczkę na żądanie.

Nie mam takiej opcji jak włącz wtyczkę na żądanie

Teraz znowu co innego

beztytuuknt.png

Uploaded with ImageShack.us

A mam najnowszą wersję z ich oficjalnej strony.

Polecam poczytać komentarze pod linkiem do flash player-tam chyba jest opis tego co się dzieje u ciebie.

Ps.

Jeśli to Opera 11 to masz w ustawieniach-zaawansowane-zawartość.Tam na tej karcie jest włącz wtyczki i jawę

Robię wszystko co piszą na yt i nic. Pozostaje niestety tylko format dysku :frowning: Trudno przyzwyczaiłem się do tego.

Przeczytaj te komentarze! !!

Nie na filehippo tylko komentarze na DP pod linkiem do flash player.Ten link z filehippo dałem żebyś nie szukał starszych wersji.

Niestety nic nie pomaga. Żadna wersja nie chodzi dobrze. Mam do was pytanie. Jaką wy macie wersję że wam wszystko śmiga ? Już 10 dzień bez yt boże litości.

Podajcie link z którego wy ściagacie i jest wszystko okej. Błagam Ta strona co mi podałeś jest jakaś niezbyt.

Którąkowleik wersję pobieram jest to wersja 2,8 mb czyli najnowsza :frowning:

EDIT

Znalazłem wersję 10.1 na homikuj.pl :slight_smile:

Tu sobie sprawdź jaką masz wersję i jaka jest najnowsza

http://www.adobe.com/software/flash/about/

Ściągaj z adobe strony, a nie z chomika. Nie patrz ile zajmuje mega tylko patrz na numer wersji.

Tesz tak miałem. Kliknij prawym przyciskiem myszki na filmik - ustawienia - skasuj ptaszek “Włącz przyspieszenie sprzętowe”. Jeżeli funkcja -ustawienia - jest nieaktywna to zrób to na przeglądarce IE. Po wyłączeniu w IE pozostałe przeglądarki już odtwarzają filmy (FF, Opera. Chrome)

Przecież napisałem że na homikuj znalazłem wersję starszą 10.1. Czy przeczytałeś poprzendie posty ? Właśnie najnowszy flash nie działa dlatego trzeba było znaleźć starszą wersję.

PS trioda

Dzięki - pomogła jak już zainstalowałem starszą wersję bo przy full screenie nadal był biały ekran. Dzięki :slight_smile:

Do wymiatacz01-

Na filehippo poniżej najnowszej wersji są inne starsze wersje programów-trzeba dobrze popatrzeć.A stronka jest jak najbardziej w porządku.No może jeden minus-programy nie mające funkcji zmiany ,ustawiania języka są anglojęzyczne.Plusem jest aktualizator programów też portable.

To prawda dzięki nie spojrzałem :slight_smile:

Temat uważam za skończony a problem za rozwiązany :slight_smile: