Sam przesuwający się suwak w notatniku [Win 7 professional 64 bit)

Witam,

Mam problem, otóż posiadam system Windows 7 Professional 64 bit, i mam strasznie denerwujący problem, gdy otwieram dowolny tekst za pomocą notatnika (lub innym programem tekstowym) i zajmuje on więcej niż okno w notatniku to wtedy pojawia się suwak, czyli jest OK, i tu się pojawia problem ten suwak się sam przesuwa, albo w prawo (jak tekst jest rozszerzony) lub na dół (jak tekst jest długi w dół), wie ktoś może o co chodzi? Wiem, że to może być niezrozumiałe dlatego przygotowałem króciutki film wideo przedstawiający owy problem. Zaznaczam, że nie ruszam ani scrollem, ani nic nie wciskam, po prostu samo się przesuwa. Raz kiedyś miałem ten problem, lecz nie pamiętam jak go rozwiązałem dlatego piszę tutaj, zaznaczam, że szukałem przez google, rozwiązania problemu, ale nie znalazłem. W niektórych programach mam podobne problemy z suwakiem. Proszę o pomoc, tutaj jest film.

 

https://www.youtube.com/watch?v=JCvaBzBezG8

Czarne okno filmu, dwie reklamy. Tyle.

Albo mysz fiksuje, albo jakaś aplikacja robi problemy. W takim razie, sprawdź w podglądzie zdarzeń, czy nie ma jakichś błędów aplikacji, czy systemowych. Zmień port podpięcia myszy. Może to robić choćby źle odbijający się nawet przycisk strzałki w klawiaturze. To też posprawdzaj.

 

Z myszą raczej jest wszystko OK, przełączałem właśnie na inną i jest to samo, zmiana portu również nic nie daje, z klawiaturą też jest ok, bo właśnie odłączyłem na chwile klawiaturę i nie ma efektów ;/, Stawiał bym raczej na jakąś aplikację, lecz nie mam pojęcia którą. Co do podglądu zdarzeń, raczej nie ma (albo jestem ślepy).

Gdy aplikacja winna, to musi działać jej proces, gdy to* się dzieje z paskiem przewijania. Włącz menadżer zadań i rób screeny. Może wtedy się dowiemy, co może być przyczyną?