Same otwierają sie karty w chrome


(Groszek31) #1

j. w temacie. dodatkowo zdarza sie, że przy włączonym komputerze sam załącza się internet

poniżej przykładowy link

http://lp.empire.goodgamestudios.com/?c ... &cid=95186

jestem całkowitym amatorem, wiec... pomocy!


(Acorus) #2

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html


(Groszek31) #3

http://wklej.to/A5J9m

Dodane 04.01.2013 (Pt) 17:14

czy dobrze???


(Acorus) #4

Logi umieść na wklej.org

Extras też pokaż.


(Groszek31) #5

http://wklej.org/id/914433/

http://wklej.org/id/914436/


(Acorus) #6

Odinstaluj Complitly,TUTO4PC.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Delete(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.


(Groszek31) #7

http://wklej.org/id/914468/

http://wklej.org/id/914476/

http://wklej.org/id/914493/


(Acorus) #8

W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez Security Check

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html jako out of date.


(Groszek31) #9

jak? proszę podać link, bo nie bardzo mogę znaleźć

Dodane 04.01.2013 (Pt) 19:07

Results of screen317’s Security Check version 0.99.56

Windows 7 Service Pack 1 x64 (UAC is enabled)

Internet Explorer 9

Antivirus/Firewall Check:

avast! Antivirus

Antivirus up to date!

Anti-malware/Other Utilities Check:

TuneUp Utilities Language Pack (pl-PL)

Java 7 Update 9

Adobe Reader 10.1.4 Adobe Reader out of Date!

Google Chrome 11.0.696.77

Google Chrome 22.0.1229.94

Google Chrome 23.0.1271.64

Google Chrome 23.0.1271.91

Google Chrome 23.0.1271.95

Google Chrome 23.0.1271.97

Process Check: objlist.exe by Laurent

AVAST Software Avast AvastSvc.exe

AVAST Software Avast AvastUI.exe

System Health check

Total Fragmentation on Drive C:

````````````````````End of Log``````````````````````


(Acorus) #10

Odinstaluj :

Java 7 Update 9

Adobe Reader 10.1.4

Zainstaluj:

Java http://www.java.com/pl/download/

Adobe Reader XI 11.0.0 http://ftp.adobe.com/pub/adobe/reader/w … _pl_PL.exe


(Groszek31) #11

zrobione:)

i co dalej???


(Acorus) #12

Mało?To wszystko.


(Groszek31) #13

wielkie dzięki :smiley:

sama zapłakałabym się na śmierć,

szacunek =D>


(Naja 1991) #14

http://wklej.to/aUHwo

http://wklej.to/zSZxm


(Nowikmx) #15

Witam

 

też mam problem same strony się ładują

 

poniżej link z wklej

 

http://www.wklej.org/id/1275010/

 

 

jak mam szukać pomocy