Same problemy z vistą - uaktualnienie

Siema.

Teraz to mam już problem na problemie jesli chodzi o vistę.

Przed chwilą zakończyłem uaktualnianie mojego xp do visty. Uruchamiam kompa myśle wszystko fajnie a tu proszę vista nie idzie! !!

Nie rozumiem nic z tego.Przecież sprawdzało mi czy da się uaktualnić i nie wykryło żadnych przeciwwskazań !!

A tu już po instalacji błąd że się nie da.

Niewiem teraz co robić POMÓŻCIE! !!

jak masz płyte z vistą to daj napraw z płyty systemowej

Ale jak ja nic z tego nie wiem ja tylko chce miec vistę i zachować pliki czy to tak dużo???

Jak to dokładnie zrobić powiedz. Mam płyte z vistą.

Podaj więcej konkretów, jaki to błąd, coś konkretnego wyskakuje, czy poprostu czarny ekran i totalna zwicha ??

No porostu przy na początku instalacji visty wybrałem uaktualnienie. Sprawdziło zgodność - żadnych zastrzeżeń.

No to zaczęła się instalacja - ok.35 min trwała. Jak się skończyło to pokazał się ekran wyboru systemu(bo wcześniej dla próby miałem ją na drugiej patrycji ale usunąłem). No to wybrałem vista - błąd.

No to wybrałem xp. System się uruchomił(XP) no i wyskoczyło okienko że instalacja visty nie mogła dojćś do skutku bo coś tam(dokładnie nie przeczytałem). No i teraz jestem na XP ale normalnie na dysku C:/ mam pliki z vistą.

No i co teraz mam zrobić żeby ta vista działała(bez utraty plików oczywiście) :?:

chyba najprościej zrób backup, format i od nowa postaw vistę. Przyczyną błędu jest pewnie to że chciałeś mieć 2 visty na 1 kompie.

Ale mi po pierwsze chodzi o to żeby nie stracić plików bo są one dosyć ważne.

Czy da się to zrobić bez utraty plików(formata)???

żeby nie stracić plików - robisz backup,

żeby wyczyścić partycję ze starej krzyżówki vistyXP - robisz format,

żeby mieć vistę -instalujesz vistę i przegrywasz wszystkie swoje pliki

Ale nie było żadnej krzyżówki bo viste miałem na drugiej partycji! !!

To jak z tym???

Mam dla ciebie idealne rozwiązanie!

Zainstaluj sobie DOS’a.

:lol:

aleś wymyślił itema :stuck_out_tongue: