Samo czynne wylaczanie sie kompa

(P@WE艁_1990) #1

Jak skanuje lub walczam swiezo zainstalowana gre to mi sie wylacza komp i jest taki sygnal (zblizony do sygnalu karetki).Co to moze byc??lub co z tym zrobic???Prosze pomuzcie mi bo niemoge sobie w nic zagrac :frowning:

(Xiao19) #2

jakie masz temp.

napiecia podaj z SpeedFan, Everest i Bios

(Qbek50) #3

jaki masz sprz臋t? Moze zasilacz nie wyrabia ? Podkr臋ca艂e艣 proca?

(Ba偶ant) #4

Moze komp ci sie przegrzewa?

(P@WE艁_1990) #5

temp. plyty glownej:34

temp. procesora:63

Kamcia_18 o jakie napiecia co chodzi napisz jasniej!

to moj sprzet:

muzyka C-media,graficzna GeForce 4,procesor 2000athlon,40gb dysku,256ram,monitor plaski 17 LG,cd-rom 48x lg,nagrywarka48x LG,myszka logitecha 4przyciski i 2 kolka

(JNJN) #6

Temperatura procesora za wysoka,sprawd藕 ch艂odzenie na procesorze - mo偶e wentylator pad艂 lub zakurzony ,jak trzeba zdejmij cooler delikatnie,aby nie uszkodzi膰 rdzenia procka i wymie艅 paste termoprzewodz膮c膮 na CPU na now膮 - na艂贸偶 cienk膮 warstwe.

Lub wymie艅 cooler na mocniejszy,lub zastosuj dodatkowe ch艂odzenie wewn膮trz obudowy.

Zr贸b konserwacje kompa,sprawdz ch艂odzenie karty grafiki i dysku.

http://www.pc-fan.pl/index.php/cPath/30_34

Chodzi o napi臋cia zasilacza,masz tu program.

http://www.lavalys.hu/pre/everesthome/e ... d_0292.zip

(P@WE艁_1990) #7

wentylatro byl troche zabrudzony ale juz wyczyscilem

a co mam zrobic z tym programem??

(bartus2003) #8

temp procka napewno za duza :smiley: ja mam 45 lepiej skombinowac sobie lepszy radiator bo ten chyba cos nie wyrabia

(JNJN) #9

Pobierz i zainstaluj w kompie.

Bardzo po偶yteczny program do analizy kompa,mi臋dzy innymi s艂u偶y do odczytu napi臋膰 zasilacza - o co pyta艂e艣.

I jak temperatura procka,te偶 sprawdzisz w tym programie lub w biosie.

(Mattrex1) #10

tez tak mialem, przegrzala mi sie kosc pamieci. musialem wymienic na nowa. Na szczescie mialem kompa na gwarancji 8)

(P@WE艁_1990) #11

Wlasnie zamiezam sobie kupic nowy!!

(Major) #12

nie wiem czy nie m贸wie g艂upoty ale s膮 programy do zmniejszania temperaturki !

(P@WE艁_1990) #13

watpie :?

a masz moze linka??

(Forums) #14

przemek muwisz dobrze ale w jakim stopniu sch艂odzisz t膮 ca艂a magie !

lepiej zakup wioeszkszy radiator !

(Damian) #15

S膮. Ten dzia艂a z procesorami AMD S2kCtl v1.5b101

(Farall) #16

I by艂oby pi臋knie, tylko je艣li kto艣, takjak ja, posiada p艂yte g艂 na chipsecie Ali to ten program mu si臋 nie przyda, bo nie obs艂uguje :frowning: We藕cie to pod uwage zanim klikniecie. Posiadacze p艂yt na Via, SiS i nForce mog膮 klika膰 na link Damiana :slight_smile:

(P@WE艁_1990) #17

Kupilem naowy i jest juz ok nic sie niedziej dzieki wszytkim za wszytko:)

(Djkarolek) #18

Temp procka na bank za duza ja mam oko艂o 38*C g贸ra 40 ale co偶 chyba masz procka podkr臋conego albo cos z prockiem jest cos nie tak lub za ma艂e ch艂odzenie! zmien radiator! 8)