Samo czynne wylaczanie sie kompa

Jak skanuje lub walczam swiezo zainstalowana gre to mi sie wylacza komp i jest taki sygnal (zblizony do sygnalu karetki).Co to moze byc??lub co z tym zrobic???Prosze pomuzcie mi bo niemoge sobie w nic zagrac :frowning:

jakie masz temp.

napiecia podaj z SpeedFan, Everest i Bios

jaki masz sprzęt? Moze zasilacz nie wyrabia ? Podkręcałeś proca?

Moze komp ci sie przegrzewa?

temp. plyty glownej:34

temp. procesora:63

Kamcia_18 o jakie napiecia co chodzi napisz jasniej!

to moj sprzet:

muzyka C-media,graficzna GeForce 4,procesor 2000athlon,40gb dysku,256ram,monitor plaski 17 LG,cd-rom 48x lg,nagrywarka48x LG,myszka logitecha 4przyciski i 2 kolka

Temperatura procesora za wysoka,sprawdź chłodzenie na procesorze - może wentylator padł lub zakurzony ,jak trzeba zdejmij cooler delikatnie,aby nie uszkodzić rdzenia procka i wymień paste termoprzewodzącą na CPU na nową - nałóż cienką warstwe.

Lub wymień cooler na mocniejszy,lub zastosuj dodatkowe chłodzenie wewnątrz obudowy.

Zrób konserwacje kompa,sprawdz chłodzenie karty grafiki i dysku.

http://www.pc-fan.pl/index.php/cPath/30_34

Chodzi o napięcia zasilacza,masz tu program.

http://www.lavalys.hu/pre/everesthome/e … d_0292.zip

wentylatro byl troche zabrudzony ale juz wyczyscilem

a co mam zrobic z tym programem??

temp procka napewno za duza :smiley: ja mam 45 lepiej skombinowac sobie lepszy radiator bo ten chyba cos nie wyrabia

Pobierz i zainstaluj w kompie.

Bardzo pożyteczny program do analizy kompa,między innymi służy do odczytu napięć zasilacza - o co pytałeś.

I jak temperatura procka,też sprawdzisz w tym programie lub w biosie.

tez tak mialem, przegrzala mi sie kosc pamieci. musialem wymienic na nowa. Na szczescie mialem kompa na gwarancji 8)

Wlasnie zamiezam sobie kupic nowy!!

nie wiem czy nie mówie głupoty ale są programy do zmniejszania temperaturki !

watpie :?

a masz moze linka??

przemek muwisz dobrze ale w jakim stopniu schłodzisz tą cała magie !

lepiej zakup wioeszkszy radiator !

Są. Ten działa z procesorami AMD S2kCtl v1.5b101

I byłoby pięknie, tylko jeśli ktoś, takjak ja, posiada płyte gł na chipsecie Ali to ten program mu się nie przyda, bo nie obsługuje :frowning: Weźcie to pod uwage zanim klikniecie. Posiadacze płyt na Via, SiS i nForce mogą klikać na link Damiana :slight_smile:

Kupilem naowy i jest juz ok nic sie niedziej dzieki wszytkim za wszytko:)

Temp procka na bank za duza ja mam około 38*C góra 40 ale coż chyba masz procka podkręconego albo cos z prockiem jest cos nie tak lub za małe chłodzenie! zmien radiator! 8)