Samo dostosowujace sie pole w CSS

Witam,

zrobilem tabele w php i html ktora mi pokazuje wszystkie rekordy tabeli, teraz chcialbym ja jakos ladnie oprawic, wiec prosze o rade.

Oto moj cel:

Stworzyc pole w ktorym beda prezentowane wszystkie pola tabeli mysql z tym ze maja byc zaokraglone a samo pole dostosowywac swoje rozmiary do liczby rekordow z tym ze pozadana by byla wartosc minimalna po osiagnieciu ktorej pole nie bedzie sie dalej zmniejszalo.

i to bylo tyle.

mam przygotowana grafike na narozniki i boki ktora jest w formie jedno pikselowego paska ktory ma sie powtarzac .

Myslalem ze najlepiej stworzyc dodatkowy wiersz w tabeli przed wynikami i po nich i wstawic tam grafike i to mi sie udalo ale niestety grafika nie przylega do siebie.

Czy moze jest jakas instrukcja w CSS o ktorej niewiem ktora calkowicie niweluje border

Może nie zresetowałeś odległości pomiędzy komórkami tabeli bądź wewnętrznych marginesów dla komórek ?? Jeżeli nie to

w HTML dokonasz tego dzięki cellspacing=“0” cellpadding=“0”

w CSS dokonasz tego dzięki border-spacing:0; border-collapse:collapse;

W css border:none (zakładając że w html border="" nie ustawiłeś jakiejś wartości).

DerekDX ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Prościej by było widzieć kod…

ale napisze szybko z głowy styl który wprowadź w tabelę w której są rekordy (obstawiam że lecimy z

Dostosuj sobie parametry do grafiki strony, w tej chwili rogi zaokrąglą się o 5px na przeglądarkach używających css3, a minimalna szerokość to 50px.