Samo klikające się przyciski myszy z winy systemu

Witam. Mam problem z myszką. Nie mogę zaznaczać tekstu przy kopiowaniu, czasami kliknę to się coś wyłączy, często sama klika itp. Ostatnio coś pobierałem i mi się zdaje, że może być to wina, któregoś z nowszych programów.

Log z OTL

http://wklej.org/id/1103783/

Extras

http://wklej.org/id/1103785/

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

teraz mam problem, że nie reaguje mi na przyciski, często muszę klikać parę razy

Hej,

A może myszka jest po prostu uszkodzona? Sprawdzałeś ją na innym komputerze?

Pozdrawiam,

Dimatheus

To nowa mysz, ale sprawdzę i powiem co i jak :slight_smile:

Hej,

To że mysz jest nowa wcale nie musi oznaczać, że jest dobra. :stuck_out_tongue: Czekam więc na info o testach na innym sprzęcie; poczekamy też, aż ktoś zerknie na logi z OTL’a.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Sprawdziłem na innym sprzęcie i coś w ogóle nie chciała się włączyć na początku, w końcu po godzinie prób zrezygnowałem, stara była podobna do tej nowej, a więc podmieniłem scroola i na tej starej działa i już wszystko w porządku jest. Jeszcze jedno. Czym można ogarnąć zwiechy w grach, gdy włączona jest przeglądarka. Nie jest to wina sprzętu. Znaczy, jak włączona przeglądarka jest (10-20 stron) to mi gry się przycinają. Da się jakoś to ogarnąć? Znaczy na tych stronach najczęściej flash jest, bo mam tam buildy do lola, yt itp. Na pewno to nie wina sprzętu, bo użycie procesora i pamięci ram są dość niskie, po prostu przy włączonym chrome przycina mi grę

Hej,

Czyli jednak myszka była uszkodzona.

Pytanie czy masz włączone przyśpieszenie sprzętowe we flash’u? A jeśli tak, to może karta graficzna jest przez grafiki flashowe mocno obciążana i stąd ścinki w grach? Jaką masz kartę graficzną?

Przeniesione z działu Bezpieczeństwo.

Pozdrawiam,

Dimatheus

GTX 460, przyśpieszenie sprzętowe jest włączone, po prostu w grach spada mi ilość FPS. Tylko jak działa przeglądarka spadają FPSy

Hej,

Ok, rozumiem. W standardowych grach - a nie przeglądarkowych - spadają FPS’u, gdy masz uruchomioną przeglądarkę. Zapewne winna jest temu aktywna opcja akceleracji sprzętowej w przeglądarce, która zajmuje część czasu procesora graficznego - szczególnie, gdy w przeglądarce są uruchomione elementy flashowe. Musisz więc albo wyłączać przeglądarkę w czasie gry, albo deaktywować korzystanie z akceleracji sprzętowej w przeglądarce.

Pozdrawiam,

Dimatheus