Samo minimalizowanie gier

Witam otóż od dziś mam problem z grami na tym systemie. Dokładnie to chodzi o to, że podczas grania system minimalizuje mi grę ja ją włączam z powrotem i po 1minucie jest znowu tak samo. Proszę o szybką pomoc bo jest to baaaaaaaardzo uciążliwe :frowning: A jak wiadomo w strzelanki się tak nie da grać.

Pozdrawiam

galak , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Kilka dni temu wszystko było w porządku? Jeżeli tak, to skorzystaj z Przywracania systemu zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html

Niestety w takie rzeczy nie chce sie bawic jak przeinstalowywanie systemu a przywrocenie go nie podzialalo. :frowning: Takze szukam dalej rozwiazania tego problemu

Może Ci zaszkodziła wczorajsza poprawka Microsoftu? Może pobrałeś aktualizację KB2753842. Sprawdź w Google. Ponoć problem nie tylko z czcionkami. Radzę usunąć. Sprawdziłem na XP i win 7. Odhaczyłem instalację. Ukryłem “ważną” aktualizację. Klawiatury wariują. Sprawdź w Google ten KB, tak, jak ja.